کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به نساجی تذکر کتبی داد

نسیم ورزش : کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به باشگاه نساجی مازندران تذکر کتبی داد.
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬کمیته انضباطی این فدراسیون آرای خود را در خصوص تخلفات تیم ها در رقابت های لیگ برتر اعلام کرد که به شرح زیر است:

* دیدار تیم های نساجی مازندران و ذوب آهن اصفهان در هفته اول برگزار شد که تخلفاتی به دلیل حضور افراد متفرقه و اضافی در زمین مسابقه منتسب به تیم نساجی مازندران که سبب وقفه در برگزاری مسابقه شد، رخ داد. تیم نساجی مازندران به تذکر کتبی در خصوص رعایت مقررات در مسابقات بعدی محکوم شد. ( این رای قطعی است).

*دیدار دو تیم سایپا تهران و سپید رود رشت در هفته اول لیگ برتر فوتبال برگزار و از سوی تماشاگران تیم سپیدرود رشت تخلفاتی مبنی بر فحاشی به داور، سرمربی و بازیکن تیم مقابل، تخریب صندلی ها و پرتاپ به زمین رخ داد. تیم سپیدرود رشت به ۱۵۰ ریال جریمه نقدی محکوم شد. (این رای قابل تجدید نظر است). کمیته انضباطی به باشگاه سپیدرود رشت متذکر می شود که با اعمال تمهیدات لازم شرایطی را ایجاد کنند که  در مسابقات این تیم اعم از خانگی و بیرون از خانه تخلفات گزارش شده و منتسب به هواداران این تیم تکرار نشود در غیر اینصورت و با تجویز مقررات انضباطی، عنداللزوم مسابقات بعدی و خانگی تیم بدون حضور تماشاگر و یا در محل دیگری برگزار خواهد شد. در مورد خسارت وارده ناشی از تخریب صندلی ها متعاقبا و در صورت درخواست متضرر اقدام خواهد شد.

* دیدار تیم های نفت مسجد سلیمان و تراکتورسازی تبریز از سری رقابتهای هفته اول برگزار و از سوی اکبر مهدی پور، یکی از اعضای کادر فنی تیم نفت مسجد سلیمان تخلفاتی مبنی بر اینکه پس از پایان مسابقه به داور حمله ور شد و فحاشی و رفتار غیر روزشی با کمک داور داشت، رخ داد. وی به سه جلسه محرومیت از همراهی تیم و پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای درخصوص محرومیت قابل تجدید نظر است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو