کمبود بودجه برای انجام فعالیت‌های پرورشی در فریدونکنار

نسیم ورزش: مدیر اداره آموزش و پرورش فریدونکنار از کمبود بودجه برای انجام فعالیت‌های مختلف در حوزه پرورشی در این شهرستان خبر داد.

13930628000388_PhotoA
سیدعظیم اسماعیل‌زاده اظهار کرد: اداره آموزش و پرورش فریدونکنار در حوزه توسعه مدیریت با مشکلاتی مواجه است که برخی از این نارسایی‌ها در حوزه پرورشی نیز وجود دارد.

وی از نداشتن فضا برای مدارسی که در سال ۹۱ با طرح وزارتی، تجمیع و تک شیفته شدند، خبر داد و افزود: وجود مشکلات فراوان در سیستم صدور ابلاغ از جمله نگارش‌های مختلفی که از اول مهر تاکنون طراحی می‌شود، در صورتی که باید در تابستان این مشکلات حل می‌شد، نیز از جمله مشکلات این بخش است.

مدیر اداره آموزش و پرورش فریدونکنار نامشخص بودن وضعیت بازنشستگان پیش از موعد را نیز از جمله مشکلات حوزه توسعه مدیریت دانست و تصریح کرد: در بخش پرورشی نیز عدم وجود یک اتاق فکر برای تعیین خط‌مشی جدید مطابق با سند تحول بنیادین و تحولات روز دنیا از مشکلات جدی است.

اسماعیل‌زاده نداشتن ساختمان مستقل برای کانون‌های پسران و دختران را نیز از دیگر چالش‌های این بخش برشمرد و خاطرنشان کرد: عدم وجود نیروی جوان فعال تربیت شده برای حوزه پرورشی به مشکلی تبدیل شده که باید برطرف شود تا ارائه خدمات در این مسیر سهولت یابد.

وی گفت: کمبود بودجه برای انجام فعالیت‌های مختلف در حوزه پرورشی و عدم وجود پست‌های اداری برای کانون‌ها و سازمان دانش‌آموزی از دیگر مشکلات این حوزه است./فارس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو