کماندار مازنی برای نخستین بار به اردوی تیم ملی ریکرو دعوت شد

نسیم ورزش: رئیس هیات تیر اندازی با کمان مازندران از دعوت کماندار مازنی به اردوی تیم ملی تیر وکمان برای نخستین بار در تاریخ این رشته در مازندران خبر داد.IMG_20151129_202124

 

 حسین فرهادی اظهار داشت: با برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی تیر اندازی با کمان که در سایت اختصاصی ورزشگاه آزادی برگزار شد مهدی اسدی کماندار مازنی برای نخستین بار در تاریخ این رشته در مازندران به اردوی تیم ملی در رشته ریکرو دعوت شد.

 

رئیس هیات تیراندازی با کمان مازندران بیان کرد: با اعلام اسامی دعوت شدگان به اردوی تیم ملی تیروکمان،کمانداران دعوت شده بایستی ساعت ۱۰صبح روز شنبه ۱۴ آذرماه در سابت تیراندازی با کمان آزادی خود را به مربیان تیم ملی معرفی کنند.

 

فرهادی با بیان اینکه مهدی اسدی نخستین کماندار مازنی در رشته ریکرو می باشد که به اردوی تیم ملی دعوت شده است، گفت: این موفقیت کماندار مازنی که در باشگاه کمانداران طبرستان و زیر نظر علی غمگین تمرین میکندحاصل سالها تلاش این ورزشکار و مربیانش میباشد .

 

وی خاطرنشان کرد: در این مرحله از اردوی تیم ملی تیراندازی با کمان در رشته کامپوند نیز مجید قیدی همانند سنوات گذشته حضور خواهد داشت.

 

 رئیس هیات تیر اندازی با کمان مازندران اذعان داشت: با برنامه ریزی های صورت گرفته  و تلاش مربیان استان در آینده شاهد حضور کمانداران مازنی در رده های مختلف سنی و همچنین در بخش بانوان در اردوهای تیم ملی خواهیم بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو