کلیه اعضای تیم نساجی جریمه شدند

نسیم ورزش : کلیه اعضای تیم نساجی جریمه شدند / علی امیری مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران اعضای تیمش را به خاطر کسب نتایج ضعیف جریمه کرد.
کلیه اعضای تیم نساجی جریمه شدند

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ علی امیری مدیرعامل این باشگاه با تشکر ویژه از حضور پرشور هواداران نساجی در بازی مقابل پدیده در مشهد اظهار کرد: تماشاگران طرفدار نساجی به حقیقت ما را شرمنده خود کردند، کاش می‌توانستیم با یک پیروزی یا نتیجه‌ای بهتر از حمایت این عزیزان قدردانی کنیم اما فوتبال روی بی‌رحم خود را به ما نشان داد.

وی ادامه داد: در روزی که به گواه کارشناسان و اذعان سرمربی حریف اختلاف کیفی ما با پدیده این تعداد گل نبود و مستحق این شکست نبودیم، مغلوب شدیم.

مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران عنوان کرد: باختیم اما این قول را از جانب تمام تیم می‌دهم جبران کرده و در بازی و بازی‌های بعدی آنچنان خواهیم کرد که همچون جشن صعود به لیگ برتر دل هواداران بامعرفت و فهیم نساجی را شاد کنیم.

امیری یادآور شد: نساجی مازندران با انرژی و حمایت هواداران پرشور خود لیگ برتری شد و امیدواریم این انرژی سرشار را در بازی‌های بعدی هم دریافت کنیم، چرا که تیم در این لحظات بیش از هر زمان دیگری به حمایت طرفداران خود نیاز دارد.

همچنین با اعلام مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران همه اعضای این تیم جریمه و مراتب کتباً به سرپرست تیم ابلاغ شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو