کلینیک بین المللی مربیگری بسکتبال در بابل آغاز شد

نسیم ورزش: کلینیک بین المللی مربیگری بسکتبال با حضور ۴۵ نفر از مربیان سراسر کشور در بابل آغاز شد.

این برنامه آموزشی که قرار است تا پنجشنبه نوزدهم شهریور در دو نوبت صبح و عصر ادامه یابد با همکاری فدراسیون بسکتبال و باشگاه ورزشی کاله مازندران در سالن اختصاصی این باشگاه برگزار می شود.
رییس هیات بسکتبال مازندران در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت که کار تدریس این دوره که برای نخستین بار در مازندران برگزار می شود با نناد ترونیک از مدرسان بین المللی مربیگری بسکتبال از کشور صربستان است.
بهمن سلیمانی افزود : مربیان حاضر در این دوره روز آخر در امتحان سطح شرکت کرده و برایشان از سوی فدراسیون گواهی شرکت در دوره صادر خواهد شد.
وی با بیان این که در این دوره آموزش های پایه به مربیان ارائه می شود ، گفت : شرکت کنندگان در این دوره که همگی دارای کارت درجه یک مربیگری هستند با اطلاعات روز جهانی در باره این رشته ورزشی آشنا می شوند.
سلیمانی با تاکید بر این که برگزاری دوره های آموزشی برای مربیان بسکتبال باید با جدیت بیشتری در آینده ادامه یابد ، افزود : سال گذشته هم با حضور نناد ترونیک یک دوره آموزشی از سوی فدراسیون بسکتبال برگزار شد که موفقیت آمیز بود.
رییس هیات بسکتبال مازندران در عین حال از وضعیت کنونی این رشته ورزشی در استان ابراز نارضایتی کرد و گفت : هفت نفر از مربیان شرکت کننده در این کلینیک بین المللی از مربیان استان مازندران هستند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو