کلاس داوری درجه ۳ تیراندازی آقایان و بانوان در محمودآباد آغاز شد.

به منظور به روز شدن آگاهی و افزایش داوران در سطح استان ، یکدوره کلاس داوری درجه ۳ تیراندازی به میزبانی شهرستان محمودآباد آغاز شد.

کلاس داوری درجه 3 تیراندازی آقایان و بانوان کلاس داوری درجه 3 تیراندازی آقایان و بانوان کلاس داوری درجه 3 تیراندازی آقایان و بانوان کلاس داوری درجه 3 تیراندازی آقایان و بانوان کلاس داوری درجه 3 تیراندازی آقایان و بانوان کلاس داوری درجه 3 تیراندازی آقایان و بانوان کلاس داوری درجه 3 تیراندازی آقایان و بانوان
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، این دوره از کلاس با شرکت ۲۵ نفر علاقمند به امر داوری در سطح استان به همت هیأت تیراندازی استان مازندران و محمودآباد بر پا شد.
بر این اساس ،کلاس درجه ۳ داوری تیراندازی از روز ۳ لغایت ۷ شهریورماه بصورت تئوری و عملی در شهرستان محمودآباد برگزار می شود.
روز اول این کلاس با حضور ۱۸ شرکت کننده از سراسر استان مازندران زیر نظر مدرس فدراسیون آخرین قوانین و متد داوری این رشته را فرا گرفتند.
علی اکبر رجبی مدرس اعزامی از کمیته آموزش فدراسیون تیراندازی کشور به مدت ۴ روز مسئولیت تدریس در امر داوری را به عهده دارد.
در پایان این کلاس از شرکت کنندگان آزمون عملی و تئوری بعمل می آید که پس از کسب نمره قبولی مدرک داوری درجه ۳ تیراندازی از سوی فدراسیون اهداء می شود.
گفتنی است این کلاس در ساختمان جدید دانشگاه نیما محمودآباد از امروز به مدت ۴ روز آغاز شد.

کلاس داوری درجه ۳ تیراندازی آقایان و بانوان کلاس داوری درجه ۳ تیراندازی آقایان و بانوان  کلاس داوری درجه ۳ تیراندازی آقایان و بانوان  

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *