کشف ۹۰۰ قلم کالای خارجی قاچاق در مازندران

نسیم ورزش : فرمانده انتظامی مازندران از کشف یک میلیارد ریال کالای قاچاق در طرح کنترل و نظارت بر شرکت های حمل و نقل در سطح استان خبر داد و گفت: در این طرح ۹۰۰ قلم کالای خارجی قاچاق کشف شد.

کشف

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، سردار سید محمود میرفیضی بعدازظهر پنجشنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: در راستای مقابله با قاچاق کالا و ارز در سطح استان مازندران، طرح های تشدید مبارزه با قاچاق کالا در حوزه حمل و نقل کالا ومسافر در دستور کار قرار گرفت.

وی تصریح کرد: در این ارتباط ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی این فرماندهی با همکاری دیگر عوامل انتظامی، بازرسی و کنترل شرکت های باربری و مسافربری را طی ۲۴ ساعت گذشته به مرحله اجرا درآوردند.

فرمانده انتظامی استان مازندران، خاطر نشان کرد: در این طرح ماموران با بازدید از وسایل نقلیه سبک و سنگین که در حمل بار و مسافر فعالیت داشته اند، موفق به کشف بیش از یک میلیارد و ۵۰ میلیون ریال کالای قاچاق شدند.

سردار میرفیضی، افزود: در این طرح بیش از ۹۰۰ قلم انواع کالای خارجی قاچاق شامل لوازم و تجهیزات خارجی، ظروف خارجی، البسه خارجی، انواع مواد غذایی و خوراکی خارجی از متهمان کشف شد.

فرمانده انتظامی استان مازندران، از عزم جدی پلیس در مقابله با قاچاق کالا و ارز خبر داد و افزود: در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل و در راستای ارتقای امنیت اقتصادی، پلیس برابر قانون با هرگونه جرائم اقتصادی به ویژه قاچاق کالا به شدت برخورد خواهد کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو