کشف ۸ کیلوگرم تریاک از یک تاکسی درون‌شهری در بابل

فرمانده نیروی انتظامی بابل از کشف هشت کیلوگرم موادمخدر تریاک در داخل یک تاکسی درون‌شهری توسط ماموران مبارزه با موادمخدر خبر داد.
کشف 8 کیلوگرم تریاک
 
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش، سیدمحسن جعفری فرمانده منطقه انتظامی بابل طی گفت‌وگویی اظهار کرد: در پی اطلاعات به‌دست آمده مردمی که به مرکز فوریت‌های ۱۱۰ بابل گزراش شد و بررسی‌های تیم اطلاعاتی و تجسس اداره مبارزه با مواد مخدر این شهرستان، راننده تاکسی درون‌شهری که تریاک در بابل توزیع می‌کرد، دستگیر شد.
فرمانده نیروی انتظامی بابل از کشف هشت کیلوگرم موادمخدر تریاک در داخل یک تاکسی درون‌شهری توسط ماموران مبارزه با موادمخدر خبر داد.

وی افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان از شناسایی مظنون و تحقیقات دریافتند متهم با نام” مجید-الف” در پوشش مسافرکش اقدام به توزیع مواد در سطح شهر کرده است.

فرمانده نیروی انتظامی بابل ادامه داد: پس از تحقیقات کامل و اطمینان از وجود مواد مخدر در خودرو فرد مظنون، متهم و خودرو مورد نظر متوقف و مورد بازرسی قرار گرفت.

جعفری در پایان گفت: در بازرسی به‌عمل آمده از این خودرو مشخص شد هشت کیلوگرم مواد مخدر به‌صورت ماهرانه‌ای در داخل صندوق عقب خودرو جاسازی شده بود، که توسط ماموران کشف و متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *