کشف ۲ میلیارد ریال کالای قاچاق در مازندران

نسیم ورزش : فرمانده انتظامی مازندران از کشف بیش از ۲ میلیارد ریال کالای قاچاق در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

 

۲ میلیارد ریال کالای قاچاق

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش و به‌ نقل از پایگاه خبری پلیس مازندران، سردار سید محمود میرفیضی اظهار داشت: در راستای برخورد با پدیده قاچاق و در اجرای فرامین مقام معظم رهبری، طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز برای ناامن کردن بستر ارتکاب جرم و برخورد جدی با شبکه‌های عمده قاچاق کالا با استفاده از همه ظرفیت‌های درون و برون سازمانی به مدت ۲۴ ساعت به مرحله اجرا درآمد.

کشف دو تن چوب آلات جنگلی قاچاق در آمل

فرمانده انتظامی آمل، از توقیف یک دستگاه خودروی وانت نیسان حامل۲ تن چوب آلات جنگلی قاچاق خبر داد.

سرهنگ ولی‌الله گنجیان مقدم افزود: ماموران انتظامی این فرماندهی در راستای طرح مبارزه با قاچاق کالا، حین کنترل خودروهای عبوری در یکی از محورهای مواصلاتی این شهر، به یک دستگاه خودروی وانت نیسان حامل چوب مظنون شدند.

فرمانده انتظامی آمل، افزود: ماموران خودروی مورد نظر را متوقف کرده و در بازرسی از این خودرو ۲۲ قطعه چوب جنگلی به وزن ۲ تن کشف کردند.

توقیف ۱۴ دستگاه خودرو در محورهای مواصلاتی مازندران

سرپرست پلیس راه مازندران از توقیف ۱۴ دستگاه خودرو با ۲۶۱ میلیون ریال جریمه پرداخت نشده در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

سرهنگ محمدرضا خسرویان افزود: برابر تبصره ماده ۸ قانون رسیدگی به تخلفات راهنمایی ورانندگی، ماموران پلیس راه استان مستقر در محورهای مواصلاتی استان در حین کنترل خودروهای عبوری موفق به شناسایی ۱۴ دستگاه خودروی سواری با جریمه‌های بالای یک میلیون تومان شدند.

وی بیان کرد: این خودروها که در مجموع دارای ۲۶۱ میلیون و ۹۰ هزار ریال جریمه پرداخت نشده بودند توسط ماموران پلیس راه توقیف و به پارکینگ منتقل شدند.

دستگیری سارق  منزل در کلاردشت

سرپرست فرماندهی انتظامی کلاردشت از دستگیری سارق منزل و کشف ۶ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ قاسم عزیزی کرانی افزود: درپی وقوع چندین فقره سرقت منزل در کلاردشت موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

سرپرست فرماندهی انتظامی کلاردشت بیان کرد: ماموران با برسی‌های همه جانبه و تحقیقات گسترده پلیسی و با اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی به فردی که دارای سابقه سرقت بود مظنون شده و وی را دستگیر کردند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *