کشف یک قطعه بزرگ سفیدرنگ در اقیانوس هند/ معمای پرواز گمشده مالزی، حل می‌شود؟

 

نسیم ورزش: حدود ۱ سال و نیم از گم شدن بوئینگ ۷۷۷ پرواز ام اچ ۳۷۰ هواپیمایی مالزی، خبر می رسد قطعه ای دیگر از این هواپیما در ساحل غربی اقیانوس هند پیدا شده است.

به گزارش پارس ، به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین هنوز هیچ پاسخ قطعی در رابطه با معما پرواز ام‌اج ۳۷۰ وجود ندارد؛ ۱۷ اسفند سال ۱۳۹۲ بود که این هواپیما با ۲۳۹ نفر سرنشین کوالالامپور را به مقصد پکن ترک کرد و در طول مسیر از رادار ها خارج شد.

دیروز یک خلبان فرانسوی اعلام کرد که قطعه ای سفید رنگ را دیده که در اقیانوس هند شناور بوده است، گفته شده این قطعه ممکن است مربوط به پرواز گم شده مالزی باشد.

۲ ماه پیش قطعه ای  از بال یک هواپیمای بوئینگ در اقیانوس هند و سواحل رئونیون پیدا شد. مالزیایی‌ها تایید کرده اند این قطعه، بال بوئینگ ۷۷۷ گم شده است،

سیوا وادیولو، یکی از مسوولان سازمان هواپیمایی فرانسه در رئونیون در این رابطه گفت: روز ۳ شنبه یک خلبان هواپیمایی فرانسه یک قطعه سفید رنگ شناور در اقیانوس هند ودر  ۷۰ کیلومتری جزیره رئونیون را گزارش داده است.

گزارش داده شده است که این هواپیما در ارتفاع ۳۰۰۰ متری از سطح زمین بوده است به همین علت وادیولو می گوید این قطعه دیده شده باید حجیم باشد.

مقامات فرانسوی یک کشتی و یک هواپیما را به آن ناحیه که خلبان گزارش داده قرستادند اما تاکنون چیزی پیدا نکرده اند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *