کشتی گیر مازندرانی جام قهرمانیش را به خانواده شهید مدافع حرم اهداکرد

 

نسیم ورزش: قهرمان رقابت های جهانی و آسیایی جام قهرمانی خود را به خانواده شهید مدافع حرم شهرستان جویبار عباسعلی علیزاده تقدیم کرد .

اسماعیل  پور

مسعود اسماعیل پور آزاد کار مازندرانی و عضو تیم ملی کشتی جام قهرمان قهرمانان سال های ۹۳ و ۹۴ خود را به پاس رشادت شهدای مدافع حرم به خانواده شهید علیزاده تنها شهید مدافع حرم شهرستان جویبار تقدیم کرد .
شهید عباسعلی علیزاده از پاسداران بازنشسته شهرستان جویبار بود که به صورت داوطلبانه برای دفاع از حرم حضرت زینب (س) به سوریه اعزام شد و دی ماه امسال به شهادت رسید .
مسعود اسماعیل پور  دراین باره گفت: ارزش اقدام و تلاش شهدای مدافع حرم برای حفظ و صیانت از کشورهای اسلامی جای بسی تقدیر دارد .
وی ادامه داد : اهدای جام قهرمانی ورزشی ام به خانواده شهید علیزاده اقدامی برخاسته از دل است که انجام دادم .
اسماعیل پور گفت که به عنوان نماینده جامعه ورشکاران مازندران و جویبار برای ارج نهادن به این تلاش و جانفشانی ز این کار را انجام دادم تا سرمشقی برای دیگر جوانان باشد .
وی کشتی را رشته ورزشی فعالیت خود اعلام کرد و ادامه داد : کشتی ورزش پهلوانی است نه قهرمانی که اخلاق و منش ورزشکاران مهمتر از فعالیت ورزشی است.
مسعود اسماعیل پور کشتی گیر جویباری از سال ۲۰۰۹ تاکنون در مسابقات جهانی و آسیایی شرکت کرد که تاکنون موفق به کسب چهار نشان طلای مسابقات آسیایی و مدال های نقره و برنز مسابقات جهانی شده است .
هم اکنون این ورزشکار در ترکیب تیم ملی کشتی حضور دارد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *