کشتی گیر فریدونکناری قهرمان مسابقات دانشجویی ایران شد

 

نسیم ورزش: کشتی گیر فریدونکناری قهرمان رقابت های المپیاد دانشجویان دانشگاه های پیام نور کشور شد.

سیدکاظم حسینی کشتی گیر جوان فریدونکناری که سابقه حضور در لیگ دسته اول باشگاه های کشور را در کارنامه خود دارد ، توانست با اقتدار و با پیروزی بر تمامی رقبای خود به مقام قهرمانی دست یابد.
این کشتی گیر با استراحت در دور نخست در دو دیدار از این رقابت ها حریفان خود را با ضربه فنی بدرقه کرد و در دو دیدار نیمه نهایی و نهایی نیز با نتایج ۱۱ بر ۳ و ۱۳ بر ۳ به برتری دست یافت.
حسینی در این رقابت ها در دیدار نیمه نهایی برابر قهرمان دوره قبل المپیاد دانشجویان دانشگاه های پیام نور موفق شد با نتیجه ۱۱ بر ۳ به برتری دست یابد.
هفتمین دوره المپیاد ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه های پیام نور کشور هشتم تا سیزدهم شهریور با حضور ۳۱ تیم در قالب ۱۱ رشته ورزشی با حضور دو هزار ورزشکار، داور و مربی برگزار شد .
در این دور از مسابقات دانشجویان با حضور در رشته های کاراته، تکواندو، کشتی آزاد و فرنگی، شنا، دو و میدانی، والیبال، بسکتبال، بدمینتون،تنیس روی میز و فوتسال با یکدیگر رقابت کردند .
مسابقات المپیاد ورزشی دانشجویان هر دو سال یک بار به میزبانی یکی از استان های کشور برگزار می شود و افراد برتر در این دوره از مسابقات ورزشی به مسابقات جهانی اعزام خواهند شد .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *