کشتی گیر ساحلی عضو تیم ملی : با مدال طلا از مسابقات جهانی بر می گردم

نسیم ورزش:  عضو تیم ملی کشتی ساحلی ایران گفت : با توجه به اینکه برای اولین بار در مسابقات جهانی شرکت می کنم تلاش خواهم کرد مدال طلای این مسابقات را برای کشورم به ارمغان بیاورم.

 محسن سیر کشتی گیر اهل قائمشهر در رده سنی جوانان و در وزن ۸۰ + و جابر صادق زاده در رده سنی بزرگسالان و در وزن ۹۰ + از مازندران به همراه دیگر گشتی گیران منتخب در اردوی تیم ملی که در شهرستان نور در حال برگزاری است حضور دارند و خود را برای مسابقات جهانی کشتی ساحلی آماده می کنند.
محسن سیر پس از بازگشت از رقابت های انتخابی تیم ملی روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت : با توجه به تمریناتی که داشتم به این واقعیت رسیدم که می توانم یک کشتی گیر جهانی شوم بنابراین تمام تلاش خود را از لحاظ فنی به کار خواهم گرفت تا طلای این دوره از مسابقات را از آن کشورم کنم.
مسابقات جهانی کشتی ساحلی از ۱۶ تا ۱۸خرداد ماه امسال در کشور کرواسی برگزار می شود.
سیر با بیان اینکه از حریفان خود شناختی ندارم ، تصریح کرد : این مساله نمی تواند در اراده من برای کسب مدال طلا و قهرمانی خللی وارد کند.
این کشتی گیر قائمشهری که ١٣سال کشتی می گیرد ، گفت : اردوی تیم ملی در شهرستان نور در حال برگزاری است و کشتی گیران تمرینات سختی را پشت سر می گذارند.
وی با ابراز خرسندی از تمرینات تیم ملی افزود: ملی پوشان از لحاظ آمادگی جسمانی در سطح بالایی قرار دارند و از لحاظ فنی زیر نظر مربی و سرمربی تیم ملی ( عزیز واگذاری ) در حال آموزش هستند.
این عضو تیم ملی کشتی ساحلی ایران از حمایت نشدن توسط متولیان کشتی انتقاد و خواهان حمایت از کشتی گیران این رشته ورزشی که سابقه درخشانی دارد ، شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *