کشتی زیراب سوادکوه می‌تواند به پایگاه برجسته کشتی مازندران تبدیل شود

رئیس هیأت کشتی مازندران با اشاره به ظرفیت‌های کشتی، گفت: کشتی زیراب سوادکوه با توجه به توانمندی‌های مختلف آن و برنامه‌های‌ریزی‌های هیأت کشتی می‌تواند به پایگاه برجسته کشتی مازندران تبدیل شود.

کشتی زیراب سوادکوه

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، اصغر ثمر‌بخش بعد از ظهر امروز در جلسه هیأت کشتی زیراب سوادکوه با اشاره به توانمندی کشتی سوادکوه، عدم نظارت بر مربیان را از مشکلات کشتی استان مازندران ذکر کرد.

وی با بیان اینکه عدم نظارت بر مربیان از مشکلات کشتی استان مازندران است، افزود: نظم‌دهی، رعایت چارچوب‌های هیأت‌ها و رعایت حدود فعالیت‌ها باید در کشتی مازندران، تقویت شود.

رئیس هیأت کشتی مازندران با اشاره به اینکه فعالیت‌های هیأت کشتی شهر زیراب به صورت اصولی و موفقی در حال انجام است و فعالیت‌های آنان می‌تواند الگویی برای سایر هیأت‌ها باشد، خاطر‌نشان کرد: کشتی سوادکوه توانایی ارتقای خود را دارد و کشتی‌گیران این شهرستان علاوه بر توان فنی، دارای خصلت پهلوانی هستند.

ثمر‌بخش خواستار هماهنگی مربیان کشتی با برنامه‌های هیأت‌های کشتی شهرستان‌ها شد و با بیان اینکه هیأت کشتی مازندران از هیأت‌های فعال و موفق کشتی شهرستان‌ها حمایت می‌کند، اظهار کرد: به کسی اجازه دخالت در عزل و نصب‌های هیأت کشتی شهرستان‌ها را نمی‌دهیم و سلامت، صداقت و شایسته‌سالاری در هیأت کشتی مازندران به عنوان اصول فعالیت‌های ما در اولویت قرار دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *