کشتی به خانه اش بازگشت،مازندران در تدارک برگزاری کشتی آزاد جام باشگاه های جهان/خبرنگار:رضا وریجی

اختصاصی گروه رسانه ای پرش:قطار کشتی به خانه اش بازگشت،مازندران در تدارک برگزاری کشتی آزاد جام باشگاه های جهان……/

به گزارش خبرنگار گروه رسانه ای پرش،رقابت های جام باشگاه های جهان در سال ۲۰۱۴ میلادی به پیشنهاد فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی به اتحادیه جهانی کشتی در ایران برگزار شد.این رویداد که برای نخستین بار برگزار میشد برای مازندرانی ها اهمیت فراوانی داشت زیرا جام باشگاه های جهان در مازندران و در پایتخت کشتی جهان شهر جویبار برگزار شد.این رقابت ها با جذابیت بالا و کیفیت فنی خوبی برگزار شد و بیمه رازی ایران توانست اولین تیم قهرمان جام باشگاه های جهان باشد.

این مسابقات سالهای ۲۰۱۵ در ایران و تهران،سال ۲۰۱۶ در شهر خارکوف اکراین و در سال ۲۰۱۷ هم در شهر تهران و ایران برگزار شد که تیم های ایرانی بیمه رازی و ایزی پایپ کاشان به ترتیب ۲ و ۱ عنوان قهرمانی این رقابت ها را بدست آوردند و در سال ۲۰۱۶ تیم تایتان مرکوری آمریکا توانست مقام قهرمانی را کسب کند.تیم ستارگان ساری که تنها نماینده استان مازندران در این رقابت ها بود توانست در سال گذشته مقام سوم این رقابت ها را بدست آورد.

حال با گذشت چند سال این رقابت ها به مبدا خود،مرکز کشتی ایران و جهان،مازندران بازگشته است و شهرستان بابل که تیم بیمه رازی بابل را بعنوان نماینده خود در این مسابقات دارد میزبان این رقابت بین المللی است.اداره ورزش و جوانان مازندران با تمام توان آماده برگزاری این رقابت هاست تا بتواند به همگان ثابت کند که همچنان مازندران توان برگزاری مسابقات بین المللی را دارد. زمان آن رسیده تا اهالی ورزش مازندران با یکدلی و به دور از اختلاف  با برگزاری موفق این رقابت ها دوباره نام مازندران را در کشتی جهان بر سر زبان ها آورد.حبیب حسین زادگان بعنوان متولی ورزش مازندران تمام توان خود و مجموعه دستگاه ورزش مازندران را برای هرچه بهتر برگزار شدن این رقابت ها بسیج کرده است. 

جام باشگاه های جهان سال ۲۰۱۸ با حضور ۶ تیم خارجی گرجستان،ترکیه،قرقیزستان،مجارستان،هند و اکراین و ۲ تیم بیمه رازی بابل و ستارگان ساری بعنوان نمایندگان ایران در برگزار میشود.این رقابت ها روزهای ۲۲ و ۲۳ آذر ماه در سالن دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان بابل برگزار میشود.

امیدواریم در کنار برگزاری خوب و آبرومندانه،این مسابقات از کیفیت بالا و دارای سطحی بین المللی برگزار شود،زیرا این مسابقات را جام باشگاه های جهان می نامند.

خبرنگار:رضا وریجی

برنامه رقابت‌های کشتی آزاد نمایش ضعیف آزادکاران مازندران ممنوعیت تغییر وزن مدعیان

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو