کشتی‌گیر نوجوان میاندورودی عضو تیم ملی شد

 

 

رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود از قهرمانی کشتی‌گیر نوجوان میاندورودی در مسابقات کشوری و عضویت وی در تیم ملی خبر داد.   14

مختار مهدوی با اشاره به وجود استعدادها و ظرفیت‎های فراوان ورزشی در این شهرستان، از قهرمانی کشتی‌گیر میاندورودی در مسابقات قهرمانی کشور و عضویت در تیم ملی خبر داد و گفت: امیر پرسته کشتی‌گیر نوجوان و آینده‎دار میاندورودی در وزن ۴۶ کیلوگرم در مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی به مقام قهرمانی رسید و به تیم ملی راه یافت.

وی افزود: پرسته با قهرمانی در این مسابقات توانست جواز حضور در مسابقات جهانی بوسنی‌هرزگوین و قهرمانی آسیا که شهریورماه سال جاری در دهلی‌نو برگزار می‌شود را کسب کند.

رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود با تأکید بر ضرورت پویایی و تحرک هیئت‎های ورزشی در میاندورود افزود: در ماه‎های گذشته در هیئت‎های مختلف ورزشی تغییراتی اعمال شد تا با ورود نیروهای جدید بتوان ورزش میاندورود را از لحاظ کمی و کیفی توسعه بیشتری داد.

گفتنی است  امیر پرسته ورزشکار میاندورودی در سال گذشته موفق شد مدال طلای نوجوانان جام سایتی‎اف روسیه را برای جمهوری اسلامی ایران به ارمغان بیاورد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو