کشتی‌گیران نوجوان مازندرانی در مسابقات انتخابی تیم ملی درخشیدند

 

نسیم ورزش:دبیر هیئت کشتی مازندران گفت:  کشتی گیران آزاد و فرنگی‌کار نوجوان مازندرانی در رقایت‌های انتخابی تیم ملی  خوش درخشیدند.Venelin Vankov (red) of Bulgaria vies wi

 

غلامرضا نوری‌زاده با اشاره به درخشش کشتی‌گیران نوجوان مازندرانی، گفت: در این مسابقات که حکم انتخابی تیم ملی را داشت، کشتی‎گیران مازندرانی موفق به کسب چندین عنوان شدند.

وی با بیان اینکه ۱۸ کشتی‌گیر آزاد و فرنگی‌کار مازندرانی موفق به کسب عنوان شدند، افزود: ۱۲ کشتی‌گیر در رشته آزاد و ۶ کشتی گیر در رشته فرنگی موفق به کسب مدال شدند.

دبیر هیئت کشتی مازندران از رقابت ۲۴۰ کشتی‌گیر از ۱۸ استان کشور در تهران خبر داد و بیان کرد: تیم ملی کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان کشورمان برای حضور در مسابقات جهانی بوسنی هرزگوین و رقابت‌های آسیایی هند آماده می‌شوند.

این مسئول اضافه کرد: امیرمحمد یزدانی در وزن ۴۲ کیلوگرم، امیر پرسته در ۴۶ کیلوگرم، رضا جان‌زاده در ۵۰ کیلوگرم، امیرحسین کاوسی در ۵۸ کیلوگرم، حسن شاکری در ۶۳ کیلوگرم، ابوالفضل هاشمی در ۸۵ کیلوگرم و نعیم حسن‌زاده در ۱۰۰ کیلوگرم در رشته آزاد به‌عنوان کشتی‌گیران نوجوان مازندرانی با برتری مقابل تمامی حریفان قهرمان شدند.

نوری‌زاده تصریح کرد: مهدی عشقی در وزن ۴۲ کیلوگرم و امیرحسین شیدر در ۷۶ کیلوگرم به مقام دوم و احمد مهدی‌زاده در وزن ۶۳ کیلوگرم، علی سوادکوهی در ۶۹ کیلوگرم و مهدی هاشمی در ۱۰۰ کیلوگرم به مقام سومی دست یافتند.

دبیر هیئت کشتی مازندران ادامه داد: محمدهادی ساروی در وزن ۷۶ کیلوگرم و حسین مهدی‌نژاد در ۸۵ کیلوگرم در رشته فرنگی به‌عنوان ۲ کشتی‌گیر مازندرانی با برتری مقابل حریفان قهرمان شدند.

این مسئول گفت: رضا تقی‌زاده در وزن ۵۸ کیلوگرم، و علیرضا خلیلی در ۸۵ کیلوگرم به‎عنوان کشتی‎گیران مازندرانی نایب قهرمان شدند و عزیزالله علی‌زاده در وزن ۶۹ کیلوگرم و علی قاسمی در ۱۰۰ کیلوگرم سوم شدند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو