کشتی‌گیران مازندرانی در مسابقات جهانی گُل کاشتند

نسیم ورزش : کشتی‌گیران مازندرانی در مسابقات جهانی گُل کاشتند /  دبیر هیات کشتی مازندران گفت: تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان ایران با درخشش کشتی گیران مازندرانی با اقتدار قهرمان رقابت‌های جهانی ۲۰۱۸ زاگراب کرواسی شد.
کشتی‌گیران مازندرانی در مسابقات جهانی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ غلامرضا نوری‌زاده با اشاره به درخشش کشتی‌گیران مازندرانی در پیکارهای جهانی اظهار کرد: مسابقات کشتی آزاد قهرمانی نوجوانان جهان که به میزبانی شهر زاگراب در کشور کرواسی برگزار شد، تیم ملی جمهوری اسلامی ایران با درخشش پنج کشتی‌گیر مازندرانی با اقتدار قهرمان جهان شد.

وی تصریح کرد: در این دوره از مسابقات کشتی‌گیران مازندرانی موفق به کسب دو نشان طلا و سه نشان برنز شدند و نقش موثری در قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان ایران پس از ۲۲ سال در رقابت‌های قهرمانی ۲۰۱۸ کرواسی داشتند.

دبیر هیات کشتی مازندران در ادامه گفت: در این رقابت‌ها رحمان عموزاد خلیلی در وزن ۴۵ کیلوگرم و امیرحسین زارع در ۱۱۰ کیلوگرم با برتری مقابل تمامی حریفان بااقتدار موفق به کسب دو نشان خوش‌رنگ طلا شدند و سیدعرفان جعفریان در وزن ۵۱ کیلوگرم، علی اکبر فضلی در ۶۰ کیلوگرم و محمد کریمی در ۶۵ کیلوگرم به عنوان سه کشتی‌گیر دیگر مازندرانی موفق به کسب سه نشان برنز شدند.

نوری زاده افزود: تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان کشورمان با کسب سه نشان طلا، یک نقره و سه برنز با ۱۵۲ امتیاز به مقام قهرمانی رقابت‌های کشتی آزاد نوجوانان جهان در کشور کرواسی دست یافت، پس از جمهوری اسلامی ایران تیم‌های آمریکا روسیه نیز با ۱۳۲ و ۱۱۶ امتیاز دوم و سوم شدند.

وی با اشاره به اینکه از ۱۰ وزن تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان هفت کشتی گیر اهل مازندران بودند، گفت: در این پیکارها سید مراد محمدی و تقی داداشی به عنوان مربیان مازندرانی در کادرفنی و نیما صادقی نیز به عنوان داور از مازندران حضور داشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو