کشتی‌گیران مازندرانی بر سکوی نخست مسابقات کشتی آزاد اُپن کشور

نسیم ورزش : در پایان روز دوم مسابقات اُپن کشتی آزاد کشور، تیم مازندران با اختلاف بر سکوی نخست ایستاد.
سکوی نخست

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، کشتی‌گیران مازندرانی در روز دوم و پایانی مسابقات اُپن کشتی آزاد کشور که در خانه کشتی شماره ۲ تهران برگزار شد، همچون روز نخست به نتایج درخشانی دست یافتند.

در وزن ۶۱ کیلوگرم، مهران نصیری به مقام نخست رسید و محمدباقر یخکشی و مهران شیخی به ترتیب در جایگاه‌های چهارم و هشتم قرار گرفتند.

در وزن ۷۰ کیلوگرم، مهرشاد اکبری سوم شد و محمد یوسفی در مکان چهارم قرار گرفت.

در وزن ۸۶ کیلوگرم و در فینال کاملاً مازندرانی محمدجواد ابراهیمی موفق شد بر کامران قاسم‌پور غلبه کند.

همچنین عزت‌الله اکبری نایب قهرمان مسابقات جهانی ۲۰۱۳ که پس از یک سال دوری از میادین به‌دلیل مصدومیت، بار دیگر بر روی تشک حاضر شده بود، به مقامی بهتر از سومی نرسید.

جلال زمان دیگر کشتی‌گیر مازندرانی این وزن در جایگاه پنجم ایستاد.

همچنین در وزن ۱۲۵ کیلوگرم، سیدرضا موسوی تنها کشتی‌گیر مازندرانی بود که توانست خود در بین نفرات برتر جای دهد و به‌عنوان سومی دست یافت.

به گزارش فارس، در روز نخست این رقابت‌ها، مازندران توسط امید حسن‌تبار در وزن ۷۴ کیلوگرم به یک مقام قهرمانی و توسط حمید خلیلی در وزن ۵۷ کیلوگرم، فرزاد عموزاده در وزن ۶۱ کیلوگرم، حسین الیاسی در وزن ۷۴ کیلوگرم و حسین رمضانی در وزن ۹۷ کیلوگرم به چهار مقام نایب‌قهرمانی دست یافتند.

همچنین عباس طحان، کشتی‌گیر سوادکوهی که چندی پیش موفق به شکست قهرمان المپیک شده بود، در این مسابقات در حد انتظارات ظاهر نشد و به مقامی بهتر از سومی نرسید.

در مجموع تیم مازندران به مقام نخست دست یافت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو