کشتی‌گیران صدرای مازندران برای لیگ برتر کشتی آزاد فراخوان شدند

نسیم ورزش:مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی صدرای مازندران از فراخوان کشتی‌گیران علاقه‌مند برای حضور در لیگ برتر کشتی آزاد صدرای مازندران خبر داد.صدرا

محبوب قبادیان از حضور تیم صدرا سوادکوه در مسابقات لیگ برتر کشتی کشور خبر داد و گفت: تیم کشتی آزاد صدرا بعد از عدم حضور دو ساله در لیگ برتر کشتی کشور، امسال در این لیگ شرکت می‌کند.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی صدرا از فراخوان کشتی‌گیران علاقه‌مند برای حضور در تیم کشتی آزاد صدرا خبر داد و افزود: از کشتی‌گیران علاقه‌مند به حضور در لیگ برتر کشتی آزاد روز جمعه هفته جاری در باشگاه شهید احمدی زیراب تست آمادگی گرفته می‌شود.

وی با بیان اینکه رایزنی برای جذب حامیان مالی تیم در حال انجام است و به نتایج مناسبی نیز در این زمینه رسیدیم، خاطرنشان کرد: استفاده از کشتی‌گیران و مربیان بومی در اولویت تیم کشتی صدرا برای حضور در لیگ برتر کشتی است.

قبادیان از اعلام آمادگی ۹ تیم برای حضور در لیگ برتر کشتی آزاد کشور خبر داد و اظهار کرد: بیمه رازی تهران، کفایتی خراسان، ستارگان ساری، نوین چرم البرز، سحر همدان،دانسفهان قزوین، صدرای زیراب مازندران، هیئت کشتی کرج و هیئت کشتی کرمانشاه از تیم‌های حاضر در لیگ برتر کشتی کشور هستند.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی صدرا، گفت: مرحله اول لیگ برتر باشگاه‌های کشور به صورت متمرکز در روز‌های ۳۱ اردیبهشت و اول خرداد در سالن مجموعه انقلاب کرج برگزار می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *