کشتی‌گیران زیراب سوادکوه استعداد‌یابی می‌شوند

 

نسیم ورزش: رئیس هیئت کشتی زیراب سوادکوه از استعداد‌یابی کشتی‌گیران زیراب سوادکوه خبر داد.

خبرگزاری فارس: کشتی‌گیران زیراب سوادکوه استعداد‌یابی می‌شوند

 

حیدر عباس‌نژاد در شهرستان سوادکوه با اشاره به اینکه دهه فجر و تجدید پیمان ورزشی با آرمان‌های انقلاب اسلامی توسط ورزشکاران با حضور در برنامه‌های مختلف این دهه و شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن انجام می‌شود، گفت: سالن ورزشی شهید محسن احمدی به عنوان سالن ویژه کشتی همواره میزبان چهره‌های ورزشی رشته‌های مختلف است.

وی با اشاره به اینکه سالن کشتی زیراب با نام شهید محسن احمدی همراه است، افزود: اختصاص بودجه لازم برای ساخت سالن شهید احمدی انجام شد که بر اهمیت ورزش به عنوان مهم‌ترین راهکار سلامت فردی و اجتماعی مطرح است.

رئیس هیئت کشتی زیراب سوادکوه با اشاره به دیدگاه مقام معظم رهبری درباره ورزش، خاطر‌نشان کرد: اولویت‌ فعالیت‌های جوانان از دیدگاه مقام معظم رهبری تهذیب، تحصیل و ورزش برای اوقات فراغت جوانان است.

عباس‌نژاد با بیان اینکه دست‌اندرکار‌ان شبیخون فرهنگی با همه ابعاد خود بر علیه باورها و ارزش‌های ما برنامه‌ریزی می‌کنند، اظهار کرد: باید با استفاده از فرهنگ دینی و ورزشی، جوانانمان را حفظ کنیم.

وی با بیان اینکه پشتوانه سازی کشتی جوانان در دستور کار هیئت کشتی زیراب سوادکوه قرار دارد، خاطر‌نشان کرد: ادب، مردم‌داری و رعایت اخلاق پهلوانی باعث ماندگاری نام افرادی مانند پوریای ولی، غلامرضا تختی و رنجبر صفری شده است.

رئیس هیئت کشتی زیراب سوادکوه به فعالیت‌های انجام شده هیئت کشتی برای ترمیم و بازسازی سالن شهید محسن احمدی زیراب سوادکوه اشاره و اظهار کرد: فعالیت‌های انجام شده هیئت کشتی در حد توانمان و کمتر از لیاقت ورزشکاران ساخته شد و برای دستیابی به اهداف بلندمدت هیئت کشتی نیاز به همکاری و حمایت مسئولان استانی و شهرستانی داریم. عباس‌نژاد گفت: استعدادیابی و پرورش توانمندی‌های جوانان در اولویت فعالیت‌های ما قرار گیرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *