کسب ۸ مدال جهانی و آسیایی توسط ورزشکاران ساروی

نسیم ورزش: رئیس اداره ورزش و جوانان ساری از کسب هشت مدال جهانی و آسیایی توسط ورزشکاران ساروی خبر داد.

خبرگزاری فارس: کسب 8 مدال جهانی و آسیایی توسط ورزشکاران ساروی

حسین دلیری در شهرستان ساری با اشاره به درخشش ورزشکاران مرکز استان در میدان‌های ورزشی اظهار کرد: از ابتدای سال ۹۵ تاکنون ورزشکاران ساروی موفق به کسب هشت مدال جهانی و آسیایی شدند.

وی با بیان اینکه سال گذشته در دو ماه ابتدای سال ورزشکاران ساروی موفق به کسب چهار مدال جهانی و آسیایی شده بودند، افزود: با توجه به موفقیت‌های به دست آمده توسط ورزشکاران مرکز استان در دو ماه ابتدای سال از نظر مدال نسبت به سال گذشته رشد ۵۰ درصدی داشته است.

رئیس اداره ورزش و جوانان ساری از سهم به‌سزایی ورزشکاران ساروی در موفقیت ورزش استان خبر داد و گفت: با برنامه‌ریزی کارشناسی شده تلاش می‌شود موفقیت‌های ورزشکاران افزایش یابد.

دلیری از نقش موثر وزنه‌بردار سنگین وزن مازندرانی در مسابقات قهرمانی بزرگ‌سالان آسیا در تاشکند ازبکستان خبر داد و افزود: محمدرضا براری وزنه‌بردار دسته ۱۰۵ کیلوگرم با کسب دو مدال طلا و یک مدال برنز به تنهایی نقش به سزایی در کسب عنوان نایب قهرمانی تیم ملی در این رقابت‌ها داشته است.

این مسئول در پایان از کسب عنوان قهرمانی تیم تکواندوی شهدای ساری در جام فجر در تهران اشاره کرد و گفت: در بیست‌وهفتمین دوره مسابقات تکواندو جام فجر در حضور ۱۴ تیم داخلی و خارجی تیم شهدای ساری با کسب دو مدال طلا و یک مدال نقره و برنز با اقتدار قهرمان این مسابقات شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *