کسب ۷ مدال ورزشکاران ساروی در سال ۹۴

نسیم ورزش: رئیس اداره ورزش و جوانان ساری از کسب ۷ مدال جهانی و آسیایی توسط ورزشکاران ساروی در سال ۹۴ خبر داد.دلیری، ورزش ساری

حسین دلیری  با بیان اینکه در سال ۹۴ ورزشکاران ساروی موفق به کسب هفت مدال شدند، اظهار کرد: مدال‌های کسب شده در رشته‌های کشتی، جودو، تیراندازی با کمان بوده است.

وی با بیان اینکه در سال ۹۳ ورزشکاران ساروی تنها سه مدال جهانی و آسیایی کسب کردند، افزود: در دو ماه سال ۹۴ ورزشکاران ساروی موفق به کسب هفت مدال شدند که نسب به سال ۹۳ رشد قابل ملاحظه‌ای داشته است.

 رئیس اداره ورزش و جوانان ساری اظهار کرد: از این مدال‌های کسب شده سه مدال در رشته کشتی، سه مدال در رشته جودو و یک مدال در رشته تیراندازی باکمان بوده است.

دلیری گفت: محمدحسین محمدیان دو مدال طلای کشتی جام جهانی و آسیایی، مرتضی رضایی مدال طلای کشتی جام‌جهانی، مجید قیدی مدال طلای رقابت‌های آسیایی، فاطمه برمکی، یاشار روح‌الله‌زاده و عبدالوهاب بدری سه مدال نقره در رقابت‌های آسیایی جودو کسب کردند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه ساری به عنوان مرکز استان باید نگاه ویژه‌ای شود، افزود: ظرفیت و ساختار ورزش ساری بالا است ولی برای موفقیت بیشتر نیاز به حمایت بیشتر مسئولان در تخصیص اعتبار و امکانات ورزشی است.

رئیس اداره ورزش و جوانان ساری از بازدید مدیرعامل توسعه و تجهیز اماکن ورزشی کشور از دو پروژه بزرگ ورزشی این شهرستان خبر داد و خاطرنشان کرد: در این بازدید که مدیرکل ورزش و جوانان استان حضور داشت قول اعتبار و بودجه برای افتتاح زودتر دو پروژه سالن ۶ هزار نفری و پیست چوبی دوچرخه سواری ساری در نظر گرفته شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *