کسب ۷ عنوان قهرمانی محمد‌جواد ابراهیمی برای حضور در تیم ملی کشتی

نسیم ورزش : مربی سازنده سوادکوهی از کسب ۷ عنوان قهرمانی محمد‌جواد ابراهیمی برای حضور در وزن ۹۲ کیلوگرم تیم ملی کشتی خبر داد.
کسب 7 عنوان قهرمانی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ مجتبی ابراهیمی مربی و برادر محمد‌جواد ابراهیمی که در مسابقات یاشار دوغو ترکیه در وزن ۹۲ کیلوگرم با شکست حریفانی از بلاروس، قزاقستان، ترکیه و حریف ایرانی خود علیرضا کریمی به مدال طلا دست یافت با تقدیر از زحمات فدراسیون کشتی، مربیان و شورای فنی کشتی اظهار کرد: محمد‌جواد ابراهیمی امسال در مسابقات استانی در بابل، قهرمانی کشور در خرم‌آباد، جام تختی، مسابقات آسیایی، مرحله آخر تیم‌ملی، جایزه بزرگ تفلیس و یاشار دوغو ترکیه با اقتدار قهرمان‌ شده است.

وی با اشاره به حضور علی‌رضا کریمی رقیب اصلی محمد‌جواد ابراهیمی در مسابقات مختلف و رویارویی با او افزود: محمد‌جواد در دور نخست جایزه بزرگ تفلیس و در فینال مسابقات یاشار دوغو توانست علی‌رضا کریمی مدعی دیگر وزن ۹۲ کیلو را با شکست روبرو‌ کند و همه فرایند تیم ملی را طی کند.

مربی سازنده قهرمان وزن ۹۲ کیلوگرم کشتی خواستار اعتماد رسول خادم رئیس فدراسیون کشتی و شورای فنی به محمد‌جواد ابراهیمی شد، خاطر‌نشان کرد: شایسته سالاری و اعتماد به محمد‌جواد ابراهیمی باعث می‌شود تا نسل‌های آینده به روحیه پهلوانی و شایسته‌سالاری فدراسیون کشتی اذعان کنند.

 ابراهیمی گفت: امیدوارم علی‌‌رضا کریمی هم بداند که حق محمد‌جواد ابراهیمی که ۳ بار موفق به شکست او شد، شایسته حضور در ترکیب اصلی تیم ملی است و برای تیم ملی کشتی ایران در مسابقات جهانی مجارستان آرزوی موفقیت می‌کنم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو