کسب ۳ مدال کشتی‌گیران مازندرانی در تورنمنت لهستان

نسیم ورزش: دبیر هیئت کشتی مازندران از کسب سه مدال توسط کشتی‌گیران مازندرانی در جام بین‌المللی زیلکوفسکی لهستان خبر داد. کشتی

غلامرضا نوری‌زاده  در شهرستان ساری اظهار داشت: مسابقات کشتی آزاد جام زیلکوفسکی که با حضور کشورهای مختلف در شهر دبروا لهستان برگزار شد، سه کشتی‌گیر مازندرانی موفق به کسب مدال برنز شدند.

وی تصریح کرد: سیداحمد محمدی در وزن ۶۵ کیلوگرم، محمدجواد ابراهیمی و محمدحسین محمدیان در وزن ۸۶ کیلوگرم به عنوان سه کشتی آزادکار مازندرانی موفق به کسب سه مدال برنز شدند.

دبیر هیئت کشتی مازندران با اشاره به کسب یک مدال نقره و چهار مدال برنز کشتی‌گیران کشورمان در این تورنمنت، عنوان کرد: محمدی، ابراهیمی و محمدیان هر کدام با چهار پیروزی و یک شکست موفق به کسب مدال برنز شدند.

نوری‌زاده از حضور دو کشتی‌گیر مازندرانی در رقابت‌های جهانی کرواسی خبر داد و اذعان داشت: علی ارسلان در وزن ۶۰ کیلوگرم و بابک رزم پوش در ۱۲۰ کیلوگرم به عنوان دو کشتی‌گیر مازندرانی در این رقابت‌ها هستند.

دبیر هیئت کشتی مازندران با بیان اینکه این مسابقات طی روزهای دوازدهم تا بیستم مرداد به میزبانی کرواسی در شهر زاگراب برگزار می‌شود، بیان کرد: کادر فنی و کشتی‌گیران تیم ملی کشتی فرنگی جوانان کشورمان برای حضور در این مسابقات تهران را به مقصد زاگرب ترک کردند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو