کسب ۲۷۹ مدال جهانی، آسیایی و بین المللی توسط ورزشکاران مازندرانی

 

نسیم ورزش: ورزشکاران مازندرانی در معیت تیم های ملی از ابتدای سال ۹۴ تاکنون موفق به کسب ۲۷۹ مدال جهانی، آسیایی و بین المللی شدند.

81689761-70044867
از ابتدای سال ۹۴ تاکنون ورزشکاران و قهرمانان زن و مرد مازندرانی در معیت تیم های ملی موفق به کسب ۲۷۹ مدال جهانی، آسیایی و بین المللی شدند که ۲۳۳ ورزشکار مرد و ۴۶ ورزشکار بانو، برای جامعه ورزش مازندران افتخارآفرینی نمودند.

از این تعداد مدال کسب شده توسط ورزشکاران متعصب زن و مرد مازنی در ترکیب تیم های ملی ۱۱۶ مدال جهانی، ۸۵ مدال آسیایی و ۷۸ مدال نیز بین المللی می باشد.

ورزشکاران مازندرانی در حالی به ۱۱۶ مدال زرین جهانی دست یافتند که از این تعداد ۵۰ مدال طلا، ۲۷ مدال نقره و ۳۹ مدال برنز بود.

همچنین از تعداد ۸۵ مدال کسب شده آسیایی نیز ۴۴ مدال طلا، ۱۹ مدال نقره و ۲۲ مدال برنز و از ۷۸ مدال بین المللی کسب شده توسط ورزشکاران مازنی نیز ۳۸ مدال طلا، ۱۹ مدال نقره و ۲۱ مدال برنز می باشد.

با توجه به اینکه تا پایان سال حدود بیست روز باقی مانده، در سایه مدیریت توانمند ورزش و جوانان استان و تلاش بی شائبه ورزشکاران، مطمئنا تعداد مدال های کسب شده توسط ورزشکاران مازندرانی افزایش خواهد یافت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو