کسب ۲ مدال طلا و نقره کشتی‌گیران مازندرانی در آسیا

نسیم ورزش: دبیر هیئت کشتی مازندران ار کسب ۲ مدال طلا و نقره کشتی‌گیران استان در آسیا خبر داد.Venelin Vankov (red) of Bulgaria vies wi

غلامرضا نوری‌زاده  با بیان اینکه در رقابت‌های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی آسیا، کشتی‌گیر مازندرانی موفق به کسب مدال طلا و نقره شدند، اظهار کرد: این مسابقات در شهر دوحه قطر در حال برگزاری است، مسعود اسماعیل‌پور و کمیل قاسمی به‎عنوان دو کشتی‌گیر مازندرانی موفق به کسب مدال شدند.

وی با بیان اینکه مسعود اسماعیل‌پور با پنج پیروزی در فینال موفق شد کشتی‌گیر ژاپنی را شکست دهد و به مدال طلا برسد، افزود: همچنین کمیل قاسمی در وزن ۱۲۵ کیلوگرم نیز با سه پیروزی و با شکست در فینال مقابل کشتی‌گیر قرقیزستانی به مدال نقره بسنده کرد.

دبیر هیئت کشتی مازندران با بیان اینکه تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان کشور در روز نخست موفق به کسب دو مدال طلا، یک مدال نقره و یک مدال برنز در چهار وزن نخست شد، تصریح کرد: تیم ملی کشتی آزاد کشورمان با ۳۷ امتیاز در جای اول قرار دارد.

این مسئول گفت: در چهار وزن دوم این رقابت‌ها امروز پنجشنبه چهار کشتی‌گیر کشورمان به‌روی تشک می‌روند که بهنام احسان‌پور، سعید داداش‌پور و محمدحسین محمدیان به عنوان سه کشتی‌گیر مازندرانی نیز به میدان می‌روند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو