کسب ۳۰ مدال طلا وسط ورزشکاران قائم‌شهری

نسیم ورزش : رئیس ورزش و جوانان قائم‌شهر از کسب ۳۰ مدال طلا بین‌المللی، المپیک، آسیایی و پاراآسیایی از ابتدای سال تاکنون توسط ورزشکاران شهرستان خبر داد.

کسب ۳۰ مدال طلا

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ فرشید قدیمی بعدازظهر شنبه، همزمان با هفته تربیت‌بدنی در جلسه شورای اداری شهرستان قائم‌شهر، اظهار کرد: از لحاظ مدال‌آوری در بازیهای آسیایی و پاراآسیایی، بالاتر از ۱۵ استان کشور قرار گرفته‌ایم.

وی افزود: در مسابقات آسیایی هفت نماینده و پاراآسیایی سه نماینده از قائم‌شهر اعزام شدند و توانستند ۳ مدال طلا و دو مدال نقره کسب کنند.

رئیس ورزش و جوانان قائم‌شهر با اشاره به بازیهای امپیک نوجوانان، بیان کرد: در این بازیهای جهانی، علیرضا یوسفی مدال طلای وزنه برداری را کسب کرد و فاطمه خنکدار اولین مدال تاریخ المپیک ایران را در رشته کاراته بدست آورد.

وی  به مسئله تجلیل از قهرمانان ورزشی، تأکید کرد و گفت: چون قائم‌شهر قهرمان زیاد دارد متأسفانه مظلوم واقع می‌شود و مدال‌آورانش بخوبی تجلیل نمی‌شوند که لازم است هر ساله این ورزشکاران به نحو احسن مورد تقدیر قرار گیرند.

قدیمی به استادیوم در حال بازسازی شهید وطنی اشاره کرد و پیشنهاد داد: جلسه‌ای تخصصی تشکیل شود و در خصوص انتقال این ورزشگاه به خارج شهر، که به لحاظ امنیتی ائز اهمیت است تصمیم‌گیری شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو