کسب ۱۷ مدال آسیایی و بین المللی توسط ورزشکاران بابلسری

نسیم ورزش : رئیس اداره ورزش و جوانان بابلسر از کسب ۱۷ مدال آسیایی و بین المللی توسط ورزشکاران شهرستان در سال جاری خبر داد.

کسب ۱۷ مدال آسیایی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ یاسر ابراهیم زاده  با تبریک به مناسبت هفته تربیت بدنی از اجرای ۱۵۰برنامه فرهنگی ورزشی در شهرستان خبر داد و افزود: در ۱۰شهرستان مازندران  ۱۰۰برنامه در هفته تربیت بدنی اجرا شد اما بابلسر به تنهایی ۱۵۰برنامه در طول این هفته اجرا کرد.

وی با تاکید به اینکه بابلسر باید مرکز ورزشهای آبی و ساحلی اعلام شود،گفت: شهرستان بابلسر جزو چهار ضلع ورزش مازندران محسوب می شود که نشان از کار تیمی دارد و اگر این اتحاد و انسجام ادامه پیدا کند مدالهای ما به کسب مدال ها در روز تبدیل می شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان بابلسر  با بیان اینکه شهرستان بابلسر از تمام مکانیزم ورزشی دارا می باشد،گفت: مقیاس آمار حضور ورزشکازان شهرستان نسبت به مدت مشابه ۶ماه قبل  ۶۰درصد افزایش داشت و این امر نشان از فراهم شدن بستر لازم جهت حضور مردم به اماکن ورزشی دارد.

ابراهیم زاده با بیان اینکه امروز بزرگترین اسکله قایق رانی در بابلسر راه اندازی میشود،گفت:  تمام پروژه های ما نیز در شهرستان تا پایان سال به بهره برداری می رسد .

وی تصریح کرد: آمار مدال آوران ما در مسابقات آسیایی و بین المللی از ابتدای امسال تا پایان شهریور به ۱۷مدال رسیده است که این آمار در طول دوران ورزش بابلسر بی سابقه بود.

این مسئول به برگزاری سه رویداد المپیاد آبی، تورنمنت چهار جانبه و تور والیبال در شهرستان بابلسر  اشاره کرد و افزود: امروز شاهد افتتاح سایت قایق رانی در بابلسر هستیم که با راه اندازی آن تمام هیئت ها در  این ساختمان مستقر می شوند .

ابراهیم زاده با اشاره به ظرفیت های ورزشی شهرستان بابلسر از وجود خانه های کشتی،قایق رانی ،وزنه برداری در بابلسر خبر داد و گفت: دنبال این هستیم خانه رزمی را هم در این شهرستان احداث کنیم.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بابلسر تصریح کرد: در دولت تدبیر و امید تلاشهای زیادی در زمینه ورزشی انجام شد و پروژه زخمی در شهرستان نداریم و در حوزه جوانان نیز  برای ۱۰نفر اشتغال زایی انجام شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو