کسب مدال طلای رقابتهای قهرمانی دوچرخه سواری آسیا توسط محمد دانشور

نسیم ورزش : دوچرخه سواری ملی پوش کشورمان پس از کسب مدال طلای رقابتهای قهرمانی دوچرخه سواری آسیا در هندوستان گفت: خوشحالم از اینکه توانستم مدال طلای خود را تکرار کنم.

 

کسب مدال طلای رقابتهای قهرمانی دوچرخه

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، در پایان سومین روز از رقابتهای دوچرخه سواری قهرمانی آسیا در هندوستان عصر امروز چهارشنبه محمد دانشور در ماده تایم تریل بزرگسالان موفق شد ایران را صاحب یک نشان طلای دیگر کند. دانشور سال گذشته نیز در سی و ششمین دوره مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی آسیا موفق به کسب مدال طلا در همین ماده شده بود. 

محمد دانشور پس از کسب مدال طلای امروز خود گفت: خدا را شکر رقابت خوبی داشتم و توانستم دوباره مدال طلای خود را تکرار کنم.

وی در مورد رقیبان آسیایی خود افزود:  رقبای من از ژاپن، چینف مالزی و هنگ کنگ بودند. باید از آقای ابوحیدری مربی ام تشکر کنم که من را به بالاترین سطح رساند و این مدال نتیجه زحمات او است. 

دانشور درباره ی ارتقا رکورد خود نیز خاطرنشان کرد : سال گذشته زیر نظر مربی ایتالیایی تمرین کردم و رکوردم ۱ دقیقه و ۳ ثانیه و ۷۷ صدم ثانیه شد اما امسال زیر نظر مربی خودم بودم و توانستم رکوردم ارتقا دهم. نکته جالب اینکه پیست هند نسبت به ژاپن سنگین تر بود . در پیست زاپن رکوردها خیلی خوب می شود اما در پیست هند احتمال افت رکورد وجوددارد.  اما دو مرتبه موفق به شکستن رکورد ایران شدم. 

سی و هفتمین دوره مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی آسیا در رده سنی بزرگسالان و بیست و چهارمین دوره مسابقات جوانان آسیا از ۱۸ تا ۲۲  بهمن ماه در هندوستان برگزار می شود. 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو