کسب مدال طلای دو و میدانی‌کار مازندرانی در رقابت‌های جایزه بزرگ تایلند

نسیم ورزش: کیوان قنبرزاده دانشجوی ورزشکار مازندرانی در رقابت‌های پرش ارتفاع مسابقات دو و میدانی جایزه بزرگ تایلند به مقام نخست دست یافت.

قنبرزاده دانشجوی رشته مهندسی عمران دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر است در بخش پرش ارتفاع با ثبت رکورد دو متر و ۲۶ سانتی‌متر به مدال طلا دست یافت و پس از آن هم دو و میدانی‌کاران کشورهای سوریه و چین به ترتیب دوم و سوم شدند.

کاروان تیم ملی دو و میدانی ایران در روز نخست مسابقه‌های جایزه بزرگ تایلند توانست سه نشان طلا و دو برنز به‌دست آورد.

محمدرضا وظیفه‌دوست دیگر نماینده ایران در این ماده هم با ثبت رکورد دو متر و ۱۹ سانتی‌متر به رتبه هفتم رسید.

گفتنی است کیوان قنبرزاده دارنده مدال طلای مسابقات جوانان آسیا در سال ۲۰۰۴ است و مدال نقره مسابقات داخل سالن آسیا در سال ۲۰۱۰، مدال نقره دانش‌آموزان جهان و جایگاه نایب قهرمانی مسابقات آسیایی را در کارنامه دارد.

وی در مسابقات جام کازانف قزاقستان نیز با ثبت رکورد دو متر و ۲۰ سانتی‌متر مدال برنز این رقابت‌ها را از آن خود کرد.

 1. شعبان وفایی نژاد

  نقدی بر ادعای عدم افزایش شهریه اماکن ورزشی مازندران:
  مسئولی که در سال ۹۳ سِیر می کند
  ***********************************************
  ساری: شعبان وفایی نژاد
  محمد آهنگری مسئول امور باشگاهها و اماکن ورزشی استان مازندران در اظهاراتی مدعی شد که نرخ شهریه کلیه باشگاههای دولتی و خصوصی در سال ۱۳۹۴ هیچگونه تغییری نکرده است . بنده خطاب به این مسئول اعلام می دارم که در سال ۹۴ شاهد افزایش شهریه ورزشی در همه رشته ها بوده ایم و در این افزایش شهریه ها نوعاً بخش خصوصی و دولتی دوشادوش یکدیگر حرکت کردند . این مورد قابل تأمل در استفاده مردم از استخرهای سونا و ورزش های آبی بیش از دیگر رشته ها بوده است ؛ شهریه مدارس ورزشی در کلیه رشته های ورزشی ، کرایه کلیه اماکن ورزشی چند برابر شده است .
  سال گذشته بلیط سونا از ۶ هزار تومان اینک به ۱۵ هزار تومان افزایش پیدا کرده است ؛ استفاده دو ساعته از زمین فوتبال در سال گذشته با مبلغ ۴۰ هزار تومان اینک به ۱۰۰ هزار تومان افزایش پیدا کرده است و این افزایش قیمت باب میل مدیریت مدارس و کرایه ها بوده است .
  نگارنده مطلب با تاکید بر اینکه دولت باید یارانه قابل توجهی به بخش ورزش جوانان اختصاص دهد و این مهم را به حساب سرمایه گذاری بگذارد معتقد است برای جلوگیری از آسیب های اجتماعی مختلف مانند اعتیاد، باید ورزشکار با کمترین قیمت ممکن در ورزش مورد علاقه خود فعالیت کند.
  زمان مخابره:۰۹/۸-۴تیر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو