کسب مدال برنز وزنه برداری نوجوانان آسیا توسط کوهیار فرج‌پور

نسیم ورزش : نفر سوم مسابقات وزنه برداری نوجوانان آسیا با بیان اینکه کسب مدال برنز را مدیون مربی و خانواده‌ام هستم، گفت: تمرینات مستمر و حمایت قاسم غزالیان به‌عنوان مربی، مرا از نظر جسمی و بدنی برای شرکت در این مسابقات آماده کرد تا بتوانم برای کشور افتخارآفرینی کنم.

وزنه برداری نوجوانان آسیا

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، کوهیار فرج‌پور  با بیان اینکه در مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی جوانان آسیا در ژاپن، مدال برنز را کسب کرده‌ام، اظهار کرد: این مسابقات در شهر توکیو برگزار شد.

این وزنه‌بردار نوجوان قائم‌شهری افزود: در این مسابقات، در حرکت یک‌‌ضرب وزنه ۱۶۱ کیلوگرمی و در حرکت دو‌ضرب وزنه ۲۰۸ کیلوگرمی را بالای سر برده و توانسته‌ام در مجموع ۳۶۹ کیلوگرم را بالای سر برده و مدال برنز این مسابقات را به‌ دست آورم.

وی با بیان اینکه کسب مدال برنز را مدیون مربی و خانواده‌ام هستم، تصریح کرد: تمرینات مستمر و حمایت قاسم غزالیان به‌عنوان مربی، مرا از نظر جسمی و بدنی برای شرکت در این مسابقات آماده کرد تا بتوانم برای کشور افتخار آفرینی کنم.

پدر این وزنه‌بردار قائم‌شهری گفت: خوشحالم که کوهیار توانست دل مردم شهر را شاد کند.

علی فرج‌پور ضمن تقدیر و تشکر از قاسم غزالیان افزود: وی با صبر و متانتی که دارد ورزشکارانی را که می‌توانند در این رشته فعالیت کنند شناسایی کرده و آنان را با تمرینات مستمر برای شرکت در میادین مختلف جهانی و آسیایی مهیا می‌کند.

وی با بیان اینکه کوهیار برای رسیدن به این افتخار ۶ سال تمرین و سخت تلاش کرد، گفت: امیدوارم این افتخار‌آفرینی‌ها ادامه داشته باشد.

دو روز پیش این وزنه‌بردار قائم‌شهری بعد از کسب مدال برنز آسیایی در میان استقبال مردم وارد شهر شده و مورد تقدیر قرار گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو