کسب مدال برنز محمدی در رقابت‌های جهانی وزنه‌برداری معلولان

نسیم ورزش:  دبیر هیأت ورزش جانبازان و معلولان مازندران از کسب مدال برنز حمزه محمدی در رقابت‌های جام جهانی وزنه‌برداری معلولان در امارات خبر داد.خبرگزاری فارس: کسب مدال برنز محمدی در رقابت‌های جهانی وزنه‌برداری معلولان

نقی مهدوی با اشاره به کسب مدال برنز محمدی در این رقابت‌ها، گفت: در دومین روز از رقابت‌های جام جهانی وزنه‌برداری معلولان، حمزه محمدی وزنه‌بردار مازندرانی، به عنوان اولین نماینده کاروان جمهوری اسلامی ایران به مدال برنز دست یافت.

وی با اشاره به حضور وزنه‌برداران صاحب عنوان در این مسابقات، افزود: حمزه محمدی وزنه‌بردار مازندرانی دسته ۶۵ کیلوگرم کشورمان در مسابقات جام جهانی امارات موفق به کسب مدال برنز شد.

دبیر هیأت ورزش جانبازان و معلولان مازندران افزود: ملی‌پوش ساروی کشورمان پس از مهار وزنه ۱۸۷ کیلوگرمی، در مجموع ‌با مهار وزنه ۱۹۳ کیلوگرم مدال برنز این رقابت‌ها را کسب کرد.

مهدوی بیان داشت: در این دسته نماینده مصر با رکورد ۱۹۴ به نشان طلا دست یافت و نماینده الجزایر هم با همین رکورد و به دلیل داشتن وزن بیشتر، به نشان نقره رسید.

وی در پایان گفت: رقابت‌های جام جهانی وزنه‌برداری معلولان از ۲۶ تا ۳۰ بهمن ماه با حضور بیش از ۲۰۰ وزنه‌بردار از ۴۲ کشور جهان در امارات برگزار می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو