کسب مدال برنز تکواندوکار قائمشهری مسابقات جهانی کانادا

نسیم ورزش : پریسا جوادی تکواندوکار قائمشهری گفت که سطح مسابقات جهانی تکواندو کانادا با حضور قهرمانان مختلف بسیار بالا بود .

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، یازدهمین دوره مسابقات قهرمانی تکواندو نوجوانان جهان ۲۰۱۶ با حضور ۸۰۰ تکواندوکار از ۱۱۰ کشور جهان اواخر ابان ماه گذشته در سالن ورزشی کوپلند بورنابی کانادا برگزار شد و تکواندوکار قائمشهری مدال برنز را از آن خود کرد.
پریسا جوادی تکواندوکار وزن منفی ۶۳ کیلوگرم افزود : به دلیل سطح بالای مسابقات جهانی نتوانستم به عنوان بهتری برسم چرا که همه حریفانم مدعی کسب مدال طلا بودند .
وی به حریفان خود اشاره کرد و گفت : در مبارزه اول خود در راند طلایی نماینده ایتالیا را از پیش رو برداشتم و سپس با نماینده ایی از کشور کانادا با نتیجه ۱۲ بر ۱۰ به برتری رسیدم.
این تکواندو کار قائمشهری با بیان اینکه در مبارزه سوم با نماینده ایی از کرواسی به رقابت پرداختم گفت که با تکنیک هایی که پیاده کردم با اختلاف ۱۲ امتیاز این حریف را شکست دادم ، اما در مبارزه چهارم نتیجه را به حریف روسیه باختم.
وی با اشاره به اینکه کسب مدال برنز را مدیون دعای خیر مردم و کادر فنی هستم ، افزود: بسیار خوشحالم که با کسب مدال و با اهتراز درآوردن پرچم پرافتخار ایران اسلامی توانستم جواب اعتماد مردم و کادر فنی ام را بدهم.
این تکواندو کار قائمشهری با بیان اینکه مدت کوتاهی را برای استراحتم در نظر گرفته ام ، افزود: بعد از این مدت دوباره به تمریناتم ادامه خواهم داد.
پریسا جوادی تکواندو کار قائمشهری که به مدت سه سال عضو تیم ملی تکواندو است با حضور در مسابقات آسیایی و جهانی مدال های خوش رنگی را در کارنامه خود به ثبت رسانده است.
وی سال گذشته در مسابقات جهانی مدال نقره و همچنین در مسابقات اسیایی مدال برنز را از آن خود کرده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو