کسب مجوز حضور در مسابقات آسیایی توسط جوان میاندورودی

 

نسیم ورزش: ششمین دوره رقابت‌های فوتسال اعضای نظام مهندسی ساختمان کشور در مازندران با حضور ۱۷ تیم از ۱۷ استان کشور آغاز شد و به مدت ۶ روز ادامه دارد.

مراسم افتتاحیه ششمین دوره رقابت‌های فوتسال اعضای نظام مهندسی ساختمان کشور در شهرستان بابلسر با حضور ۱۷ تیم شرکت‌کننده از صبح امروز به مدت ۶ روز در این شهرستان آغاز شد.

در این دوره از رقابت‌ها تیم‌های از استان‌های مازندران، کرمانشاه، ایلام، البرز، خوزستان، تهران، کردستان، اصفهان، مرکزی، چهارمحال بختیاری، آذربایجان شرقی، بوشهر، خراسان رضوی، کرمان، فارس، مرکزی و گلستان برگزار می‎شود.

مسؤول کمیته فنی ششمین دوره رقابت‌های فوتسال اعضای نظام مهندسی ساختمان کشور در مازندران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ششمین دوره رقابت‌های فوتسال اعضای نظام مهندسی ساختمان کشور با استقبال تیم‌های شرکت‌کننده مواجه شد.

محسن اکبرزاده بیان کرد: این دوره از رقابت‌ها با نام جام دوستی برگزار می‎شود و تلاش داریم که زمینه ایجاد تحرک بین تشکل‌های بخش خصوصی در ورزش را فراهم کنیم.

وی خاطرنشان کرد: تیم‌های شرکت‌کننده در این رقابت‌ها در سه گروه چهار تیمی و یک گروه پنج تیمی با همدیگر رقابت می‎کنند.

این مسؤول با اعلام اینکه هیأت فوتبال مازندران در برگزاری این دوره از رقابت‌ها همکاری مناسبی با اعضای برگزارکننده دارد، یادآور شد: نظارت‌های فنی این دوره از رقابت‌ها بر عهده هیأت فوتبال مازندران است.

اکبرزاده گفت: برای داوری این دوره از رقابت‌ها از ظرفیت داوران ملی و بین‎المللی استفاده شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *