کسانی که در پرسپولیس جایی ندارند + تصاویر

نسیم ورزش : تمرین در پرسپولیس در حالی برگزار شد که برانکو ایوانکوویچ بازیکنانش را به دو بخش تقسیم کرد و بازیکنانی که در دیدار برابر پیکان به میدان رفته بودند در مجموعه یزدان به ریکاوری پرداختند.
 
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، برانکو ایوانکوویچ بعد از تساوی برابر پیکان صدر جدول لیگ را از دست داد تا اکنون خود را مهیای دیدارهای آتی و بازگشت به صدر جدول کند. بر همین اساس آنها امروز تمرینات خود را بعد از دیدار برابر شاگردان مجید جلالی از سر گرفتند و در دو گروه به ریکاوری و تمرینات آماده سازی پرداختند.
*تیم اصلی در دیدار برابر پیکان در مجتمع یزدان حضور یافت و بازیکنان ذخیره نیز در زمین شماره دو ورزشگاه آزادی زیر نظر برانکو، ایگور و چوک کار خود را آغاز کردند.
*بازیکنان ابتدا گرم کردن با توپ را در برنامه داشتند و در ادامه به کارهای تاکتیکی تک ضرب روی دروازه در دو گروه پرداختند.
*مرحله بعدی، فوتبال در زمین کوچک با دروازه بزرگ در حالت تک ضرب و در قالب دو تیم زرد و قرمز انجام شد.
بخش بعدی تمرین نیز به پرس در دفاع و حمله و مرور کارهای تاکتیکی و گلزنی اختصاص داشت که در پایان، بازیکنان بدن‌ها را با دویدن سرد کردند و کار خود را به اتمام رساندند.
۱-  این جمعی است که کریم باقری کار آنها را زیر نظر گرفته است؛ ابوالفضل درویش وند، صادق محرمی، محمد رحمتی، شهاب زاهدی و حمید طاهرخانی به عنوان بازیکنان جوان و امیدوار پرسپولیس به آینده. از این جمع در این فصل تنها صادق محرمی که سابقه حضور در لیگ برتر و ترکیب ثابت ملوان را دارد، توانسته گاهی نظر برانکو ایوانکوویچ را به خود جلب کند. شهاب زاهدی نیز در جام حذفی از سوی برانکو ایوانکوویچ به بازی فراخوانده شد و پنالتی حساس تیمش که منجر به حذف سرخپوشان شد را از دست داد. 


۲-  محمدامین آرام طبع نیز دیگر بازیکنی است که از ترکیب اصلی سرخپوشان کاملا دور شده است و در بازی برابر پیکان نیز جایی در لیست ۱۸ نفره به دست نیاورده است. مدافع چپی که به نظر می رسید با توجه به تغییرات تاکتیکی در ذهن برانکو ایوانکوویچ جایگاه ثابتی در این تیم به دست آورده است؛ اما…

 


۳-  احمد نوراللهی و رامین رضاییان نزدیک ترین بازیکنان در جمع ترکیب ذخیره هستند که به ترکیب اصلی خود را نزدیک می بینند. هافبک دفاعی پرسپولیس که توانایی بازی در پست وینگر را نیز داراست در برابر پیکان نیز دقایقی به میدان رفت و البته نشان داد که از نظر روحی در بحران به سر می برد و از اعتماد به نفس روزهای ابتدایی دور شده است.

 


۴-  رضاییان بعد از تمرینات نصفه و نیمه در هفته گذشته و با توجه به نتایج آن نشان داد که در ترکیب ثابت جایی ندارد. وی از امروز تمرینات سخت خود را برای هفته آینده آغاز کرد. رضاییان که با توجه به اخراج انصاری حضورش در ترکیب اصلی برابر ماشین سازی محتمل به نظر می رسد، از انگیزه ای بالا برخوردار است.

 


۵-  الکسی پل یانسکی در دقایق کوتاه حضورش در ترکیب پرسپولیس عملکردی به نمایش گذاشته که حتی با اخراج محمد انصاری نیز کسی او را به عنوان جایگزین این بازیکن در هفته آینده نمی داند. بازیکنی که با هر منطقی در قواره پرسپولیس محسوب نمی شود و از بازیکنانی است که روزشمار جدایی اش از پرسپولیس به شمارش افتاده است.

 


۶-  شاید برای اینکه در ذهنتان این اسامی قرار داشته باشند بد نیست بدانید که پرسپولیس علاوه بر ۱۱ بازیکن اصلی و ۳ بازیکنی که معمولا از سوی برانکو ایوانکوویچ در ترکیب به عنوان جانشین به میدان می روند، بازیکنانی مثل درویش وند، پل یانسکی، علوان زاده، زاهدی، رحمتی، طاهرخانی، آرام طبع، پریمیوف، محرمی و حامد آقایی را در اختیار دارد. بازیکنانی که بعید به نظر می رسد در شرایط فعلی جایگاهی در ترکیب اصلی بیابند و کار سختی پیش رو خواهند داشت.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو