کریمی: از کسب عنوان سومی راضی نیستم/ جایگاه ما سکوی قهرمانی بود

دروازه‌بان تیم ملی واترپلوی جوانان گفت: از کسب عنوان سومی در مسابقات قهرمانی آسیا راضی نیستم.

 

دروازه‌بان تیم ملی واترپلوی جوانان

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، حامد کریمی درمورد مسابقات قهرمانی جوانان واترپلوی آسیا و کسب عنوان سومی در این مسابقات اظهار داشت: مسابقات نسبت به دو سال گذشته خیلی بهتر شده بود و تیم‌های قدرتمندی در این دوره حضور داشتند. تمام تیم‌ها از نظر کمی و کیفی در شرایط ایده‌آلی قرار داشتند.

وی افزود: خیلی‌ها گلایه می‌کنند که چرا در بازی اول مغلوب قراقستان شدیم، اما شاید بد نباشد که همه بدانند ما دقیقاً چند ساعت قبل از بازی به محل برگزاری مسابقات رسیدیم و وقت استراحت چندانی نداشتیم. در بازی برابر ژاپن هم کار سختی داشتیم، چراکه آنها از مدعیان اصلی قهرمانی در تمام تورنمنت‌ها هستند.

دروازه‌بان تیم ملی واترپلوی جوانان با اشاره به کسب عنوان سومی در این مسابقات خاطرنشان کرد: ما مقابل ژاپن هم خوب بازی کردیم، اما برخی مشکلات داوری موجب شد دیداری که باید با اختلاف ۳-۴ گل پیروز می‌شدیم را با تساوی تمام کردیم و در پایان در جایگاه سوم قرار گرفتیم.

کریمی درخصوص کسب سهمیه جهانی عنوان کرد: از عنوان سومی راضی نیستم و معتقدم که جایگاه واقعی ما روی سکوی اولی بود، اما بازهم خدا را شکر که سهمیه جهانی را کسب کردیم. در رقابت‌های جهانی روسیه هم تلاش خواهیم کرد تا نتایج بهتری کسب کنیم و حداقل در جمع ۸ تیم برتر قرار بگیریم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *