کدام هیاتهای ورزشی در مازندران عملکرد قابل قبولی ارائه دادند؟

اختصاصی نسیم ورزش/ نقش هیاتهای ورزشی مازندران در ایجاد نشاط ، شادابی و توسعه رشته های ورزشی غیر قابل کتمان میباشد.

 

هیاتهای ورزشی
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، توسعه رشته های ورزشی در مازندران بدون فعالیت هیات های ورزشی و برنامه های مدون میسر نخواهد شد.
در این بین هر هیات ورزشی در مازندران برنامه محور باشد انزوا در رشته های ورزشی تحت امر آن هیات زدوده خواهد شد.
هیچ فعالیتی در ورزش مازندران از نظر جامعه بزرگ و محترم ورزش استان و کارشناسان ورزشی پوشیده نخواهد بود و همیشه قدردان زحمات این افراد زحمتکشان ورزش خواهند بود.
در زمانی که نبود اعتبارات در ورزش مازندران محسوس میباشد و هیات های ورزشی در استان از نبود منابع مالی رنج میبرند و این در حالی است که وظیفه مدیران ورزشی در استانی که کمبود حامیان مالی و صنایع یکی از مشکلات آن محسوب میشود را سنگین تر مینماید.
با این وجود برخی هیات های ورزشی با دانش افزایی ، برنامه محوری و افزایش مشارکت عمومی توانسته اند فعالیتهای چشمگیری صورت دهند.

بدمینتون مازندران با امیرفخریان دیده شد
رشته ورزشی بدمینتون در استان مازندران با تمام ظرفیت ها و پتانسیل های موجود پیش از حضور مهدی امیر فخریان بعنوان متولی آن به بیماری سکون دچار بود.
پس از حضور  امیرفخریان و تیم اجرایی اش فعالیت های گسترده ای صورت گرفت و بدمینتون مازندران که پیش از این دیده نشده بود به خوبی معرفی شد.
کارشناسان ورزشی مازندران نمره قبولی به عملکرد هیات بدمینتون مازندران داده اند و از این حیص بدمینتون مازندران با وجود نبود منابع مالی پایدار توانسته است جایگاه مطلوبی داشته باشد.

انجمن های ورزشی با سلیم بهرامی رنگ و بوی دیگری دارد
مدیریت در هیات انجمن های ورزشی مازندران با تعدد رشته های ورزشی کار دشواری میباشد.
متاسفانه در گذشته رشته های ورزشی هیات انجمن های ورزشی مورد بی مهری قرار گرفته بود درست در زمانی که محدودیت مالی حال وجود نداشت.
هیات انجمن های ورزشی با تغییر مدیریت توانست پله های ترقی را خیلی سریع طی نماید.
سلیم بهرامی رشته های ورزشی را که به جدب گردشگر در مازندران کمک شایانی میکرد را راه اندازی کرد.
رشته های آبی و هوایی هیات انجمن های ورزشی از مهیج ترین رشته های ورزشی محسوب میشوند که به جذب توریست کمک شایانی خواهد نمود و این سلیم بهرامی بود که توانست این رشته های ورزشی را رونق دهد.
رشته های ورزشی هیات انجمن ورزشی شناسایی شدند و در حال حاضر نشاط و شادابی مثال زدنی صورت گرفته است.
سلیم بهرامی ویرانه ای را تحویل گرفت و آبادانی نسبی در این هیات ورزشی در مازندران ایجاد کرده است.

برگزاری لیگ منظم  به هندبال مازندران شخصیت قابل قبولی داد

هیات هندبال مازندران نیز از هیات های می باشد که سالها در رکود به سر میبرد متاسفانه تمام اتفاقات ناگوار در هندبال مازندران صورت گرفته بود.
محمد حسین شکیبافر پس از حضور خود در راس هیات هندبال مازندران برنامه های مطلوبی را تدوین کرد.
راه اندازی دفتر هیات هندبال اتفاق مهمی بود که پیش از این مدیریت نشده بود.
هرچند هندبال مازندران هنوز راه های نرفته زیادی دارد اما نمی توان منکر ظهور عصر جدید در هندبال مازندران شد.
برگزاری لیگ منظم هندبال در مازندران با حضور ۱۵ تیم در دو بخش آقایان و خانم ها و همچنین برگزاری ۷ دیدار در یک روز عملکرد مطلوبی را به کارنامه مدیریتی هیات هندبال مازندران اضافه میکند.
باید دید در آینده شکیبافر برای ادامه روند توسعه در هندبال مازندران چه راهکاری ارائه میدهد تا نوار موفقیت در این هیات قطع نشود.
شایان ذکر است هیات های بدمینتون ، انجمن های  ورزشی و هندبال مازندران به زعم کارشناس این پایگاه خبری و تحلیلی توانسته اند اقدامات مطلوب و موثری در راستای توسعه رشته های ورزشی تحت پوشش این هیات ها صورت گرفته است.
سایر روسای هیات های ورزشی در مازندران باید عملکرد این هیات های ورزشی را الگوی خود قرار دهند زیرا این هیات ها با دستانی خالی و بدون اعتبارات دولتی به دستاوردهای مهمی دست یافته اند.
هیات کم کار، فاقد عملکرد و مدعی باید از سوی دستگاه ورزش مازندران شناسایی شود و افراد توانمند و با انگیزه به ورزش مازندران تزریق شود.
ورزش مازندران با تلاش و کوشش مدیران پرتلاش و دلسوز میتواند به دستاوردهای مهمی دست یابد.
هیات های ورزشی مازندران باید برنامه محور باشند و بتوانند در راستای توسعه ورزش مازندران گام های موثری بردارند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *