رضا یزدانی ، کاپیتان تیم ملی کشتی آزاد: برای طلا به ریو می‌روم

رضا یزدانی دارنده دو مدال طلای جهان بابیان اینکه از شرایط خوب بدنی برخوردار است، گفت: مشکلی برای حضور در المپیک ندارم و قطعاً برای کسب مدال طلا به المپیک ریو می‌روم.
رضا یزدانی
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، رضا یزدانی کاپیتان تیم ملی کشتی آزاد درباره آخرین وضعیت خود برای حضور در رقابت‌های المپیک، اظهار کرد: چند روز پیش در حال تمرین به‌یک‌باره بر روی تشک کشتی لیز خوردم و فکر کردم که مصدومیتم باز تشدید شده است، چراکه دائما این ترس را دارم که مبادا مصدومیتم تشدید شود و حضور در المپیک را از دست بدهم، البته خدا را شکر هیچ مشکل خاصی نبود و پس از یک روز دوباره تمریناتم را آغاز کردم.

وی افزود: مهم این بود که به تمرینات کشتی برسم و خوشبختانه چندهفته‌ای است که تمرین کشتی می‌کنم و امیدوارم که بتوانم در فرصت باقی‌مانده به شرایط ایده‌آل‌تری برسم و در المپیک کشتی‌های خوبی بگیرم.

کاپیتان تیم ملی کشتی آزاد خاطرنشان کرد: شرایطم خوب است و قطعاً برای کسب مدال طلا به المپیک ریو می‌روم؛ پس از حادثه‌ای که در المپیک لندن برایم اتفاق افتاد و باعث شد نتوانم به کارم ادامه بدهم فقط باهدف حضور در المپیک به کشتی ادامه دادم و نمی‌خواهم این فرصت ارزشمند برای رسیدن به مدال طلا را به‌راحتی از دست بدهم بنابراین از مردم هم می‌خواهم من و دیگر ورزشکاران را دعا کنند تا بتوانیم بهترین نتایج را به دست بیاوریم.

یزدانی بابیان اینکه هدفش از حضور در المپیک کسب مدال طلا و خوشحال کردن مردم است، گفت: در طول چند سال گذشته مردم به من همیشه لطف داشته‌اند و دوست دارم با مدال خوش‌رنگ المپیک زحمات و خوبی‌های آن‌ها را جبران کنم.

کاپیتان تیم ملی کشتی آزاد در پایان به وضعیت دیگر آزاد کاران اعزامی به المپیک اشاره و بیان کرد: خدا را شکر با ترکیبی جوان و باتجربه عازم المپیک می‌شویم. همه کشتی‌گیران تیم ملی از انگیزه و آمادگی بالایی برخوردار هستند تا بتوانند برای کشورشان افتخارآفرینی کنند، امیدوارم همه کشتی‌گیران مزد زحماتشان را بگیرند و به مدال‌های خوش‌رنگی دست پیدا کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *