کاهش ۲۲ درصدی جان باختگان سوانح رانندگی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش  ،فرمانده انتظامی مازندران، عمده ترین علل بروز حوادث رانندگی در مازندران را انحراف به چپ، تخطی از سرعت مطمئنه، ناتوانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه، عدم توجه به جلو و عدم رعایت حق تقدم اعلام کرد.
کاهش 22 درصدی جان باختگان سوانح رانندگی

 شمار جان باختگان سوانح جاده ای در مازندران از ابتدای امسال تاکنون ۲۲ درصد کاهش داشت.

سردار میرفیضی ، نقش آموزش را در بهره وری و کاهش حوادث رانندگی موثر دانست و افزود: بی تردید نقش آموزش و اطلاع رسانی در کاهش حوادث رانندگی بسیار موثر است.

وی با تاکید بر استفاده حداکثری از توانمندی ها و ظرفیت های موجود، گفت: با تجزیه و تحلیل آمار و توجه به وضعیت جغرافیایی و بومی منطقه، میی توان حوادث جاده ای و ترافیک را مدیریت کرد.

فرمانده انتظامی استان مازندران همچنین بر استفاده از ظرفیت دهیاران در حوزه راه های روستایی تاکید کرد و افزود: برای نصب تابلوهای هشدار دهنده در محورهای روستایی با تشکیل جلسات هماهنگی با دهیاری ها و تقویت نیروهایی گشت پلیس راه  در ساعات پرحادثه از بروز حوادث پیشگیری شود.

سردار میرفیضی با اشاره به در پیش بودن روزهای پایانی فصل تابستان و افزایش مسافرت ها در این ایام بر ضرورت تشدید طرح های ترافیکی و انتظامی در محورهای ارتباطی استان و معابر عمومیی درون شهری، تاکید کرد.

وی افزود: روانسازی ترافیک، برقراری نظم، امنیت، آسایش و آرامش، انضباط اجتماعی و ترافیکی، برخورد با ناهنجاری های اجتماعی و اخلاقی، برخورد با تخلفات راهور و تخلفات حادثه ساز از جمله ماموریت های پلیس در طرح ویژه تابستان است.

کاهش ۲۲ درصدی جان باختگان سوانح رانندگی کاهش ۲۲ درصدی جان باختگان سوانح رانندگیکاهش ۲۲ درصدی جان باختگان سوانح رانندگی 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *