کاله مازندران نخستین پیروزی خود را در هفته پنجم لیگ برتر کسب کرد

نسیم ورزش : هفته پنجم لیگ برتر والیبال ، تیم خاتم اردکان سه بر صفر مغلوب کاله مازندران شد تا شاگردان عطایی نخستین پیروزی خود را در هفته پنجم لیگ برتر و در شهر اردکان جشن بگیرند.

 

هفته پنجم لیگ برتر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، هفته پنجم لیگ برتر والیبال عصر چهارشنبه با برگزاری ۶ دیدار پیگیری شد و تیم صدرنشین بانک سرمایه مغلوب صالحین ورامین شد تا نخستین ناکامی خود را تجربه کند.

 

در آخرین دیدار هفته پنجم لیگ برتر والیبال باشگاه های ایران جام ‘شهدای منا’ که از ساعت ۱۸ در خانه والیبال تهران برگزار شد، تیم های بانک سرمایه و صالحین ورامین به مصاف یکدیگر رفتند.
بانک سرمایه در این مسابقه سه بر یک مغلوب نماینده ورامین شد تا نخستین شکست خود را تجربه کند، اما همچنان با ۱۲ امتیاز در صدر جدول این رقابت ها باقی ماند.
شاگردان مصطفی کارخانه در ست نخست ۳۲ بر ۳۰ به پیروزی رسیدند اما در سه ست بعدی با امتیازهای ۲۵ بر ۲۰، ۲۸ بر ۲۶ و ۲۵ بر ۲۳ مغلوب صالحین ورامین شدند.
مسعود یزدان پناه، محمد عشق دوست و محمود کشفی به ترتیب به عنوان داور اول، داور دوم و ناظر، قضاوت و نظارت بر این دیدار را بر عهده داشتند.
در این دیدار همانند بسیاری از بازی های لیگ برتر شاهد اعتراض های متعدد بازیکنان به داور مسابقه و درگیری لفظی بودیم که به نظر می رسد، دوباره کمیته انضباطی فدراسیون والیبال وارد عمل خواهد شد.
در نخستین مسابقه شهر تهران و از ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه دو تیم پیکان و سایپا در خانه والیبال تهران به مصاف یکدیگر رفتند که پیکانی ها سه بر دو به پیروزی رسیدند.
پیکان در ست های اول و سوم این مسابقه نزدیک با امتیاز های ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۲۰ به مغلوب سایپا شد اما در ست های دوم، چهارم و پنجم به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۲۲، ۲۵ بر ۲۳ و ۲۰ بر ۱۸ به پیروزی رسید.
این مسابقه دو کارت زرد به دلیل اعتراض به داوری داشت که فرهاد نظری افشار از تیم پیکان و مجتبی شبان از سایپا دریافت کنندگان این کارت ها بودند.
در دیگر دیدار این هفته لیگ برتر و در شهر اردکان، تیم خاتم این شهر سه بر صفر مغلوب کاله مازندران شد تا شاگردان بهروز عطایی نخستین پیروزی خود را در هفته پنجم لیگ برتر و در شهر اردکان جشن بگیرند.
شاگردان بهروز عطایی در سه ست متوالی و با امتیازهای ۲۵ بر ۱۳، ۲۵ بر ۱۶ و ۲۵ بر ۱۷ به پیروزی رسیدند تا سه امتیاز کسب کنند و جمع امتیازهای خود را به عدد چهار برسانند.
تیم والیبال شهرداری ارومیه نیز در دیدار این هفته موفق به شکست تیم پارسه تهران که در جایگاه دوم جدول رده بندی قرار داشت، شد.
شهرداری ارومیه در این مسابقه که در سالن غدیر ارومیه برگزار شد در سه ست متوالی و با امتیاز مشابه ۲۵ بر ۲۳ به پیروزی رسید تا به سومین برد خود دست یابد.
در دیگر مسابقه این هفته و در سالن المپیک گنبد، تیم هاوش این شهر میزبان شهرداری اراک بود و موفق به شکست سه بر یک میهمان خود شد تا نخستین برد گنبد در لیگ برتر والیبال در این مسابقه به دست آید.
نماینده گنبد در ست نخست ۲۵ بر ۱۹ مغلوب شد اما در ست های دوم تا چهارم به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۱۹، ۲۵ بر ۲۰ و ۲۵ بر ۱۷ به پیروزی رسید.
تیم گنبد به رغم کسب این پیروزی سه امتیازی، همچنان در انتهای جدول لیگ برتر باقی ماند.
تیم والیبال سازمان عمران شهرداری ساری در هفته پنجم لیگ برتر بدون همراهی سرمربی خود سه بر یک شهرداری تبریز را در بازی خانگی شکست داد.
ساروی ها در ست دوم ۲۵ بر ۱۸ مغلوب میهمان خود شدند اما در ست های اول، سوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۲۰ برابر نماینده تبریز به پیروزی رسیدند.
ادریس دانشفر از تیم ساری و علیرضا بهبودی از تیم شهرداری تبریز در این مسابقه به دلیل اعتراض به داور کارت زرد دریافت کردند.
نتایج کامل هفته پنجم لیگ برتر والیبال به قرار زیر است:
پیکان تهران ۳ – سایپا تهران ۲ (۱۹ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۲، ۲۰ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۳ و ۲۰ بر ۱۸)
خاتم اردکان صفر – کاله مازندران ۳ (۱۳ بر ۲۵، ۱۶ بر ۲۵ و ۱۷ بر ۲۵)
شهرداری ارومیه ۳ – پارسه تهران صفر (۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر ۲۳)
سازمان عمران شهرداری ساری ۳ – شهرداری تبریز یک (۲۵ بر ۲۱، ۱۸ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۲۰)
بانک سرمایه یک – صالحین ورامین ۳ (۳۲ بر ۳۰، ۲۰ بر ۲۵، ۲۶ بر ۲۸ و ۲۳ بر ۲۵)
هاوش گنبد ۳ – شهرداری اراک یک (۱۹ بر ۲۵، ۲۵ بر ۱۹، ۲۵ بر ۲۰ و ۲۵ بر ۱۷)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو