کاله مازندران میزبان خاتم اردکان یزد در آمل

نسیم ورزش : هفته شانزدهم لیگ برتر والیبال با دیدار خانگی والیبالیست‌های کاله مازندران مقابل خاتم اردکان یزد به میزبانی آملی‌ها دنبال می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، شانزدهمین دیدار و هفته پنجم دور برگشت لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور عصر امروز چهارشنبه با ۶ دیدار در شهرهای مختلف دنبال می‌شود که نماینده شهرستان آمل در این مسابقات میزبان حریف اردکانی است.

در این دوره از رقابت‌ها که به نام جام «شهدای منا» نامگذاری شده است شهرهای آمل، تهران، ورامین، اراک و تبریز میزبان هستند و بازیکنان جوان و جویای نام بهروز عطایی در سالن پیامبر اعظم(ص) مقابل بازیکنان خاتم اردکان روبه‌رو می‌شوند.

در این دیدار نزدیک و حساس علی‌رضا قریب و میثم پارسه داوران بازی بوده و امر قضاوت را برعهده دارند همچنین حسین پورکاشیان هم نماینده و ناظر فدراسیون بوده و بر روند بازی، عملکرد بازیکنان و تماشاگران نظارت دارد.

کاله مازندران در نود و چهارمین دیدار فصل جاری لیگ برتر در حالی به مصاف خانگی مقابل حریف می‌رود که در دیدار رفت توانست با نتیجه سه بر صفر در خارج خانه به سه امتیاز شیرین دست یابد.

هم‌اکنون خاتم اردکان با ۶ پیروزی توانست ۲۰ امتیاز در اختیار بگیرد و رده هفتم جدول ۱۲ تیمی را به نام خود ثبت کند ولی کاله مازندران با چهار پیروزی ۱۳ امتیازی بوده و در رده دهم جدول جا خوش کرده است.

به گزارش فارس، کاله مازندران در این دیدار می‌خواهد با حمایت هواداران آملی به سه امتیاز مهم خانگی دست یابد تا بتواند خود را در روزهای پایانی دور برگشت لیگ برتر والیبال به جمع ۸ تیم مرحله حذفی لیگ برتر برساند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو