کاله مازندران در سالن بدون تماشاگر آمل مغلوب شهرداری اورمیه شد

نسیم ورزش: تیم والیبال کاله مازندران از هفته هشتم لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور مقابل شهرداری ارومیه با نتیجه سه بر یک تن به شکست داد.

والیبال کاله
 تیم والیبال کاله مازندران در هفته هشتم دور رفت لیگ برتر والیبال قهرمانی باشگاه‌های کشور یادواره ۲۰۰ شهید والیبالیست، امشب میزبان تیم قدرتمند شهرداری ارومیه بود.

این دیدار همزمان با شهرهایی همانند زاهدان، گنبد، تهران، مشهد و اردکان در سالن ورزشی بدون تماشاگر پیامبر اعظم (ص) برگزار شد که در آن نماینده مازندران با نتیجه سه بر یک مغلوب حریف شد.

تیم والیبال کاله مازندران که برای دومین بار متوالی در فصل جاری به دلیل توهین تماشاگران و فحاشی به داور در دیدار مقابل پیکان تهران از حضور هواداران در دیدار خانگی محروم شده بود، بدون حمایت هواداران در ست نخست با امتیاز ۲۵ بر ۲۰ مغلوب حریف ارومیه‌ای شد.

شاگردان بهروز عطایی در ست دوم دیدار تنگاتنگی را به نمایش گذاشتند و در پایان با نتیجه ۲۷ بر ۲۵ طعم پیروزی را چشیدند ولی بازیکنان شهرداری با هدایت جهانگیر سیدعباسی در ست‌های سوم و چهارم با امتیاز ۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر ۱۷ به پیروزی رسیدند تا در نهایت با نتیجه سه بر یک با کسب سه امتیاز شیرین خارج خانه به ارومیه بازگردند.

تیم والیبال شهرداری ارومیه تا پایان هفته هشتم لیگ برتر والیبال با هفت پیروزی، یک شکست و کسب ۲۲ امتیاز در رده نخست جدول رده‌بندی جای دارد و کاله مازندران با چهار پیروزی و چهار شکست ۱۴ امتیازی است.

برای این دیدار که در سالن بدون تماشاگر پیامبر اعظم (ص) برگزار شد، غفار درخشنده نماینده فدراسیون والیبال بوده و امر قضاوت به حمید راهجردیان و داود نافعی سپرده شده بود./فارس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *