کاله مازندران برای جدایی از میانه جدول به مصاف ثامن الحجج می رود

نسیم ورزش: تیم کاله مازندران درهفته دهم مسابقات لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور پس از دو جلسه محرومیت از حضور تماشاگرانش عصر سه شنبه در آمل با حضور هوادارانش میزبان تیم ثامن الحجج خراسان است.والیبال

 

 

 دیدار این دو تیم از ساعت ۱۷ و۳۰ دقیقه عصر سه شنبه در سالن ورزشی پیامبراعظم آمل برگزار می شود.

فدراسیون والیبال برای این مسابقه ‘مرتضی اکرمی’ را به عنوان داور اول و ‘علیرضا قریب’ را به عنوان داور دوم به همراه ‘ ‘محمد حسن خوشدل’ و ‘اسماعیل صباغ’ با عنوان ناظران مسابقه و داوری انتخاب کرده است.

تیم کاله به حکم کمیته انضباطی فدراسیون والیبال و درپی حواشی به وجود آمده دربازی با پیکان تهران در آمل, دوبازی خانگی گذشته خود را بدون حضور تماشاگران برگزار کرده بود، در دیدار با نماینده خراسان می تواند با پایان یافتن محرومیتش از حمایت تماشاگرانش بهره مند شود.

دو تیم در شرایطی درهفته دهم برابر هم قرار می گیرند، که تیم کاله مازندران در دو بازی گذشته خود برابر تیم های مدعی شهرداری ارومیه و بانک سرمایه تهران تن به شکست داد و برای بهبود وضعیت خود در جدول رده بندی در تلاش برای پیروزی در بازی خانگی برابر نماینده خراسان خواهد بود.

تیم ثامن الحجج خراسان اما هر دو بازی هفته هشتم ونهم را در خانه وبیرون از خانه برابر حریفانش پیروز شده وبا روحیه بهتری به آمل وکسب پیروزی سفر خواهد کرد.

تا پایان هفته نهم مسابقات لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور تیم کاله مازندران با ۴ پیروزی و۵ شکست وکسب ۱۴ امتیاز در رده هشتم جدول رده بندی این مسابقات قرار دارد و درمقابل تیم ثامن الحجج خراسان با ۵ پیروزی و۴ شکست و کسب ۱۵ امتیاز در رده پنجم جدول رده بندی ۱۲ تیمی این مسابقات ایستاده است.

شکست یا پیروزی هر یک از دو تیم در صعود و سقوط دو پله ای آنان درجدول رده بندی این مسابقات تاثیر زیادی خواهد داشت.

بیست و نهمین دوره مسابقات لیگ برتر والیبال باشگاه های برتر ایران یادواره ۲۰۰ شهید والیبال از ۲۹ مهرماه با حضور ۱۲ تیم آغاز شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو