کاله مازندران – اردکان یزد/ تلاش میانه جدولی ها برای بالانشینی

 

نسیم ورزش: تیم های کاله مازندران و آرمان ورزشی اردکان یزد درحالی در هفته پانزدهم مسابقات لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور  در آمل به مصاف هم می روند که تلاش دو تیم را برای صعود به جمع تیم های بالای جدولی لیگ حساس تر کرده است.

کاله

دیدار این دو تیم  در سالن ورزشی پیامبراعظم آمل برگزار می شود. کاله مازندران که با پیروزی در هفته چهاردهم درخانه تیم آلومینیوم المهدی بندرعباس به جمع هشت تیم برتر آمده، در تلاش برای ماندن در بین هشت تیم است و در دیدار با آرمان ورزشی از این نظر برایش اهمیت زیادی دارد، که تیم آرمان در رده نهم جدول است و در صورت پیروزی جایگزین این تیم در رتبه هشتم خواهد شد.
هرچند تیم آرمان اردکان در هفته چهاردهم در دیدارخانگی با نتیجه ۳ بر یک مغلوب تیم صدرجدولی پیکان تهران شد، اما شاگردان ‘ نادرآقاقاضی اردکانی’در تیم آرمان ورزش اردکان برای جانماندن از تیم های مرحله حذفی برای کسب امتیاز به آمل سفر خواهند کرد.
تیم های کاله و آرمان از نظر تعداد برد در عدد شش برابر هستند اما در امتیاز، کاله ۲۰ و آرمان ۱۶ است که اگر آرمان پیروز این مسابقه شود باز هم در جدول صعود خواهد کرد و رتبه هشتم را به دست می آورد.
بدون شکست پیروزی هر یک از دو تیم در صعود و سقوط یک تا حداقل دو پله ای آنان درجدول رده بندی این مسابقات تاثیر زیادی خواهد داشت.
نقطه مشترک واتکا دوتیم در بازی عصرچهارشنبه بازیکنان گمنام وباانگیزه در ترکیب تیم های کاله وآرمان هست که می تواند برگ برنده سرمربیان دو تیم باشد.
کاله ای ها اما همانند بازیهای خانگی این تیم ازحمایت پرشور تماشاگران علاقمند آملی بهره مند هستند که با تشویق های بی امان خود سهم زیادی در پیروزی های این تیم برابر حریفان دارند.
درهمین حال مربی تیم کاله مازندران به بازگشت شرایط تیمش به روزهای خوش آینده ونتیجه گیری مورد دلخواه ابراز خوشبینی کرد.
حسین کاظمی گفت: با بازیکنان فعلی تیم کاله در بازیهای برگشت قصد جبران نتایج ضعیف بازیهای رفت را دارم و امیدواریم با تلاش بیشتر بازیکنان این خواسته ها محقق شود.
وی اضافه کرد: تماشاگران خونگرم آملی بخشی از تیم کاله واز نقطه های اتکا تیم ما برابر حریفان هستند وبه حضور پرشور وتشویق های آنان در بازیهای خانگی نیازمندیم.
تیم کاله درصورت پیروزی احتمالی در بازی روزچهارشنبه برای میهمان خود وبا توجه به بازی حساس تیم های سایپا وثامن خراسان برابر تیم های بالای جدولی ، نماینده مازندران می تواند امید به صعود تا رده ششم جدول تا پیش از بازی حساس هفته شانزدهم برابر تیم صدرجدولی پیکان در تهران داشته باشد.
هر دو تیم کاله مازندران و آرمان ورزش اردکان عصرسه شنبه آخرین تمرین خود را در سالن ورزشی پیامبراعظم آمل محل بازی عصرچهارشنبه دو تیم برگزار خواهند کرد.
تا پایان هفته چهاردهم مسابقات لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور تیم کاله مازندران با ۶ پیروزی و۵۸ شکست وکسب ۲۰ امتیاز در رده هشتم جدول رده بندی این مسابقات قرار دارد و درمقابل تیم آرمان ورزش اردکان با همین تعداد بازی ۶ پیروزی و۸ شکست و کسب ۱۶ امتیاز در رده نهم جدول رده بندی ۱۲ تیمی این مسابقات ایستاده است.
بیست و نهمین دوره مسابقات لیگ برتر والیبال باشگاه های برتر ایران یادواره ۲۰۰ شهید والیبال از ۲۹ مهرماه با حضور ۱۲ تیم آغاز شده است.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو