کاله جوان مازندران از والیبالیست‌های بابلسر میزبانی می‌کند

نسیم ورزش: کاله جوان مازندران امشب از سری مسابقات هفته نخست بیست و چهارمین دوره مسابقات لیگ دسته یک والیبال باشگاه‌های کشور از آرشام بابلسر میزبانی می‌کند.

کاله
یست و چهارمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های دسته یک مردان کشور یادواره ۲۰۰ شهید والیبالیست از شامگاه چهارشنبه در شهرهای مختلف دنبال می‌شود.

در این دوره از مسابقات که ۱۹ تیم در آن شرکت دارند، کاله جوان مازندران در خانه به دیدار آرشام بابلسر می‌رود.

دور مقدماتی لیگ دسته یک والیبال باشگاه‌های کشور در چهار گروه شامل سه گروه پنج‌ تیمی و یک گروه چهار تیمی برگزار می‌شود که در گروه چهارم کاله جوان مازندران، سفیر گیلان، سازمان عمران شهرداری ساری، آرشام بابلسر و ترکمن‌صحرای آق‌قلا حضور دارند.

شهرستان آمل از سال‌های گذشته تاکنون در لیگ برتر و لیگ دسته یک تیم‌داری می‌کند که امسال در آن احمد فتاح سرمربی بوده و ولی‌الله فیاض‌نیا سرپرست است.

این مسابقات پس از پنج هفته در روز چهارشنبه ۲۵ آذرماه با برگزاری هشت دیدار هفته پایانی دور رفت را انجام می‌دهد، همچنین این مسابقات سال گذشته با حضور ۱۷ تیم با برگزاری ۱۴۴ مسابقه دنبال شد که در آن پیش‌گامان شفق اردکان به مقام قهرمانی رسید و تیم‌های کاله جوان، ذوب‌آهن اصفهان و مناطق نفت‌خیز جنوب رده‌های دوم تا چهارم را کسب کردند./فارس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو