کاله تیم پرآوازه ولی ناکام درنیم فصل اول رقابت ها /برنامه کامل هفته پنجم لیگ برتر والیبال

نسیم ورزش : تیم کاله که نماینده دوم مازندران در رقابت های لیگ برتر والیبال مردان ایران به حساب می آید با وجود داشتن سابقه قهرمانی در رقابت های لیگ برتر مردان ایران و آسیا در نیم فصل سال جاری نتوانست در چهار بازی گذشته بیش از یک امتیاز کسب کند و در رده آخر جدول ۱۲ تیمی جا خوش کرده است.

 

لیگ برتر والیبال

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، هفته پنجم رقابت های لیگ برتر والیبال مردان ایران در حالی فردا چهارشنبه ۱۹ آبان ماه در شش شهرستان کشور پیگیری می شود که تیم های عمران شهرداری ساری و کاله آمل نمایندگان مازندران با تیم های شهرداری تبریز و اردکان یزد دیدار می کنند.

 در این دیدار تیم عمران شهرداری ساری که از چهار بازی گذشته شش امتیاز در کارنامه اش اندوخته و در میانه جدول ۱۲ تیمی این رقابت ها قرار دارد، میزبان تیم شهرداری تبریزی است که با همین تعداد امتیاز در خانه هفتم قرار دارد.
تیم سازمان عمران شهرداری ساری که ۲هفته گذشته را با محرومیت سرمربی و بازیکن لیبرو تیم به خاطر حواشی در دیدار با تیم اردکان یزد مواجه بود و نتوانست نتیجه ای مطلوبی را کسب کند؛ به دنبال سه امتیاز این بازی خانگی است .
این تیم که نخستین باررقابت های لیگ برتروالیبال مردان ایران را تجربه می کند، برنامه سال اول حضورش در این رویداد مهم ورزشی را بقاء در لیگ برترقرار داده و به نظر می رسد با روند فعلی این اهداف غیرقابل دسترسی نباشد.
*** کاله تیم پرآوازه ولی ناکام درنیم فصل اول رقابت ها
تیم کاله که نماینده دوم مازندران در رقابت های لیگ برتر والیبال مردان ایران به حساب می آید با وجود داشتن سابقه قهرمانی در رقابت های لیگ برتر مردان ایران و آسیا در نیم فصل سال جاری نتوانست در چهار بازی گذشته بیش از یک امتیاز کسب کند و در رده آخر جدول ۱۲ تیمی جا خوش کرده است.
تیم کاله که حذف از این رقابت ها را در سال گذشته نیز تجربه کرده بود با گردآوری جوانان جویای نام که بیش از نیمی از آنها را اعضای تیم ملی والیبال ایران نیز تشکیل می دهند، تا هفته پنجم با وجود بهره مندی از سرمربی تیم ملی جوانان نتوانست در حد و اندازه یک تیم با تجربه قهرمانی لیگ برتر والیبال ایران و آسیا ظاهر شود.
این تیم فردا در ادامه رقابت های والیبال لیگ برتر از هفته پنجم این رقابت ها در یزد میهمان تیم خاتم اردکان است که تاکنون با پنج امتیاز در رده هشتم این رقابت ها قرار دارد و کاله با برد در این دیدار می تواند به ادامه رقابت های لیگ برتر و صعود به رده ای از جدول که شایسته این تیم با سابقه باشد، امیدوارباشد.
هم اکنون تا پایان هفته چهارم از بین ۱۲ تیم حاضر در رقابت های والیبال لیگ برتر مردان ایران تیم بانک سرمایه با ۱۲ امتیاز در صدر جدول و تیم های پارسه تهران و سایپا به ترتیب با ۱۰ و ۹ امتیاز در رده های دوم و سوم قرار دارند.
***برنامه کامل هفته پنجم لیگ برتر والیبال ۱۹ آبان
تهران، خانه والیبال، ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه
پیکان تهران – سایپای البرز
تهران، خانه والیبال، ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه
بانک سرمایه – صالحین ورامین
اردکان، سالن آیت الله خاتمی، ساعت ۱۷
خاتم اردکان – کاله مازندران
گنبد، سالن المپیک، ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه
هاوش گنبد – شهرداری اراک
ارومیه، سالن غدیر، ساعت ۱۷
شهرداری ارومیه – پارسه تهران
ساری، سالن شهید رسول حسینی، ساعت ۱۷
سازمان عمران شهرداری ساری – شهرداری تبریز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو