کاله با پیروزی به استقبال فصل جدید لیگ برتر والیبال رفت

نسیم ورزش : کاله با پیروزی به استقبال فصل جدید لیگ برتر والیبال رفت / تیم کاله مازندران با پیروزی خانگی برابر نماینده مشهد به استقبال مسابقات امسال لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور رفت.

کاله با پیروزی به استقبال فصل جدید لیگ

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ تیم های کاله مازندران و پیام مشهد در چارچوب هفته نخست این رقابت ها چهارشنبه شب در سالن ورزشی پیامبر اعظم (ص) آمل به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم کاله با نتیجه ۳ بر ۱ میهمان مشهدی خود را با شکست بدرقه کرد.
شاگردان بهروز عطایی در تیم کاله در این دیدار در ست‌های اول ، دوم و چهارم به ترتیب امتیازهای ( ۲۵ – ۲۳ )، ( ۲۵ – ۱۱ ) و ( ۲۵ – ۲۲ ) برابر پیام مشهد پیروز شدند، اما تیم مشهدی در ست سوم با نتیجه ( ۲۵ بر۲۰ ) موفق به کسب پیروزی برابر کاله شد.
در این دیدار که حدود یکهزار تماشاگر آملی داشت، داوود نافعی داور نخست و قادر صادقی به عنوان داور بود و محمود کشفی و حمید حق بین ناظران مسابقه و داوری این مسابقه بودند.
کاله در هفته دوم این مسابقات میهمان تیم شهرداری تبریز می شود و پیام مشهد هم در دیداری خانگی میزبان تیم شهرداری ورامین خواهدبود.
در فصل جدید مسابقات لیگ برتر والیبال باشگاههای ایران ۱۳ تیم حضور دارند که در یک گروه به صورت و رفت برگشت به مصاف یکدیگر می روند و هشت تیم برتر راهی مرحله پلی آف خواهند شد.
تیم کاله مازندران ۲ مقام قهرمانی، یک دومی و چهار عنوان سومی رقابت های لیگ برتر را در کارنامه دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو