کاظمی : نکونام سرمربی باهوشی است، از او حمایت می کنیم/ موقعیت‌های نساجی ۲ برابر پدیده بود

اختصاصی نسیم ورزش : محمد کاظمی ، معاون اجرایی باشگاه نساجی مازندران، اعتقاد دارد اختلاف این تیم و تیم پدیده خراسان سه گل نبوده است.

 

کاظمی
محمد کاظمی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی درباره شکست ۳ بر صفر تیم نساجی مازندران مقابل پدیده خراسان در هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: بازی خیلی خوب و پایاپایی بود. نتیجه‌ای که رقم خورد حاصل تفاوت دو تیم در بازی نبود. در نگاه اول هر کسی نتیجه را ببیند فکر می‌کند بازی یکطرفه‌ای به سود پدیده بوده است، اما به جرأت می‌توانم بگویم موقعیت‌های تیم ما دو برابر پدیده بود.

وی افزود: فکر می‌کنم مشکلات روحی، روانی و استرسی که بر بازیکنان ما حاکم شده است، اجازه نداد تا از فرصت‌های‌مان مقابل پدیده استفاده کنیم. همان‌طور که نکونام بعد از بازی اعلام کرد هر کدام از مهاجمان ما حداقل یک فرصت خوب گلزنی در این دیدار از دست دادند. یحیی گل‌محمدی هم به این نکته داشت که جایگاه فوتبالی نساجی اینجای جدول نیست. واقعاً تیم ما مستحق این شکست سنگین نبود. در هر صورت فوتبال است و در یک روز فرصت‌های گلزنی ما تبدیل به گل نشد و متأسفانه موقعیت‌های حریف وارد دروازه شد. من تصور می‌کنم بالاخره این بدشانسی گریبان ما را رها می‌کند و به قول معروف عروسی به کوچه ما هم خواهد آمد.

معاون اجرایی باشگاه نساجی مازندران در رابطه با مشکل گلزنی این تیم و اینکه آیا در نیم‌فصل تیم نساجی تقویت خواهد شد یا خیر، گفت: بله ما نیاز به بازیکن داریم و قطعاً در نیم‌فصل دوم تیم‌مان را تقویت خواهیم کرد. ما با چنگ و دندان تیم‌مان را پس از ۲۴ سال به لیگ برتر آورده‌ایم و مطمئن باشید تا پای جان هم از آن حمایت خواهیم کرد و حاضر نیستیم به راحتی جایگاه‌مان را از دست بدهیم. البته این موضوع را هم در نظر بگیرید که تیم ما با چهار تیم بالای جدول بازی کرده و همه این مسابقات هم در زمین حریفان بوده است. این هم از بدشانسی ما بوده است. فکر نمی‌کنم هیچ تیم دیگری این وضعیت را داشته باشد. حتی پرسپولیس هم هنوز با خیلی از مدعیان بازی نکرده است. جدول به نحوی برای ما رقم خورده است که با تمام تیم‌های مدعی بازی کرده‌ایم. بازیکنان ما هم با توجه به اینکه اولین فصل حضور خود در لیگ برتر را تجربه می‌کنند کمی دچار استرس شده‌اند، اما من مطمئنم با جوی که بر تیم حاکم است و درایتی که جواد نکونام دارد، این مشکل حل خواهد شد. این هفته هم با استقلال خوزستان بازی داریم و می‌دانیم این تیم هم می‌آید که در قائمشهر امتیاز بگیرد، اما امیدوارم بچه‌ها از این هفته خود را نشان دهند و بتوانیم موفق شویم.

«آیا باشگاه نساجی از جواد نکونام حمایت خواهد کرد و قصد تقویت کادرفنی را دارید یا خیر؟»، محمد کاظمی در پاسخ به این پرسش تصریح کرد: صددرصد از نکونام حمایت خواهیم کرد. اگر نکونام تشخیص بدهد کادر فنی را هم تقویت خواهیم کرد، اما ما اعتماد کامل به او داریم. نکونام مربی جوان و آینده‌داری است و مطمئن باشید نمی‌خواهد در ابتدای راه مربیگری، آینده‌اش را خراب کند. او فوتبالیست بسیار باهوشی بوده و سرمربی باهوشی هم هست. باشگاه نساجی کاملاً از نکونام حمایت می‌کند. ما اگر نیت حمایت نداشتیم قرارداد سه ساله با او نمی‌بستیم. شما ببینید در فوتبال ایران همه قراردادها شش ماهه و یک ساله است، اما ما وقتی با نکونام قرارداد سه ساله بستیم همه جوانب را در نظر گرفتیم و من مطمئنم این مشکلات حل خواهد شد و نتایج خوبی خواهیم گرفت.
تهیه و تنظیم : ابراهیم اسماعیلی فرد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو