کاشانی برای کمک به لیگ برتری شدن خونه به خونه مازندران به فوتبال بازگشت

نسیم ورزش : مدیرعامل سابق پرسپولیس تهران به همراه خونه به خونه مازندران دوباره به فوتبال بازگشت.

 

کاشانی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، حاج حبیب کاشانی، مدیرعامل موفق و خوش فکر فصل ۸۶-۸۷ باشگاه پرسپولیس یکبار دیگر به فوتبال بازگشت تا با کمک فکری به باشگاه خونه به خونه، زمینه لیگ برتری شدن این تیم مازندرانی را فراهم کند.

کاشانی در طی یک سال فعالیت خود در باشگاه پرسپولیس توانست پس از پنج سال ناکامی، این تیم را به مقام قهرمانی لیگ برتر ایران برساند و همراه با این تیم، قهرمانی در جام حذفی را نیز تجربه کند تا هواداران پرسپولیس تهران خاطرات خوبی با این مدیر بااخلاق و باسابقه داشته باشند.

کاشانى امشب در جلسه اى که با حضور حاج قاسم حسن زاده امیری، علی کریمی و کادر فنی و بازیکنان خونه به خونه در هتل المپیک تهران برگزار شد، حضور خود را در این تیم رسمى کرد و برای دقایقی با اعضای باشگاه به گفتگو پرداخت.

وی ابراز امیدواری کرد تیم خونه به خونه در پایان فصل جاری رقابت های لیگ یک فوتبال کشور بتواند فوتبال مازندران و بابل را در لیگ برتر فوتبال کشور دارای سهمیه کند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه، در پایان این جلسه پاداش برد خونه به خونه مقابل مس رفسنجان توسط حاج قاسم حسن زاده امیری، به کادر فنی، بازیکنان و عوامل این تیم پرداخت شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *